Skocz do zawartości
Danielsson

Opinie na temat aktualizacji.

Rekomendowane odpowiedzi

kubatm

Też zauważyłem, że do 90% bateria dość szybko schodzi. I to z włączonym Greenify, dziwna sprawa. Zobaczę czy odinstalowanie FB pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystartowała oficjalna beta androida 9, niestety nie w takiej formie jak była na OP3/3T, trzeba się zapisać i czekać na przyjęcie słabo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aresza20

Za jakiś czas ruszy taka jak na op3/t ;) kwestia czasu :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit

A jakiś link do tych zapisów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aresza20

Na forum op masz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sejfit

Fakt jest i cala 100 osób 13h temu nie ma co sobie głowy zawracać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    falisty
    Z tym ich "by design" to chodzi oto, że czytnik wybudza ekran (i okay tu niech im będzie)...
    Jednak w przypadku, gdy telefon znajduje się w kieszeni, powinien być z automatu aktywowany tryb "w kieszeni" i nie ma innej możliwości! Oto chodzi w tym trybie - ekran wybudzę ale dotyk nie działa... i tak miałem jeszcze w 5.1.9 a teraz te małe chińczyki zepsuli to całkowicie...
    Nacisnę przypadkiem przycisk POWER... pyk tryb kieszonkowy działa. Dotknę przypadkiem czytnika w luźnych portkach i co? ...telefon sobie dzwoni na Hawaje...?! No proszę Was?
    Zróbcie teraz test - zasłońcie czujnik i tapnijcie w czytnik trzy razy (3x) opuszkiem którego nie macie zarejestrowanego/zeskanowanego...
    ...i co tryb kieszonkowy jednak działa ...tylko szkoda, że zawsze za 3 razem i na niezeskanowanym opuszku!

dodana zawartość

cinek77 ale chodzi ci o to, że u mnie nie działa? Czy u Ciebie też już znowu przestało trybić?
    Napisałem im że pocket mode powinien działać od razu tak jak w op3 i taką dostałem właśnie odpowiedź:
    We would like to inform you that this is by design for now. When in pocket mode, fingerprint still works to unlock the phone. This is aiming at improving the probability of fingerprint recognition.

We would like to get some information for assessment and your data is under the protected, could you please refer to content below and provide the information for analysis?

Can you accept the current design of Pocket mode?
    1-Yes
    2-No
    3-It does't matter.

If the answer is No for Q1, please kindly give a description about the reason.

Looking forward your reply.

Thanks and good day!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy aktualizację powinno się przeprowadzać na w 100% naładowanym telefonie czy np. 80% też wystarczy?

Odnośnie najnowszej aktualizacji, zarówno bateria jak i aparat nie zanotowały pogorszenia? Nie odkryliście innych bugów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Zasada jest taka by nie padła ci bateria podczas aktualizacji oprogramowania. Nie musi być 100% czy 80%

Edytowane przez dziamot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon potrzebuje minimum 20% naładowanej baterii by dokonać aktualizacji. Poniżej tej wartości nie dokonasz aktualizacji, bo system to blokuje. Ja tak miałem przy ostatniej aktualizacji do 5.1.11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi