Skocz do zawartości
m4h

[Rozwiązany] Facebook'owy Messenger co chwilę oczekuje na sieć.

Rekomendowane odpowiedzi

m4h

Od kilku dni posiadam S9+ i ledwie po wyciągnięciu z pudełka i zainstalowaniu messenger'a dosyć często mimo włączonego wifi czy lte wyświetla się komunikat "oczekiwanie na sieć". W 30min. konwersacji potrafi się tak dziać kilkanaście razy. Wysyłam kilka wiadomości, widzę, że nie doszły (czasami też nie wyświetla tego komunikatu) i w tym samym czasie na moim starym telefonie mogę pisać do woli i nic się nie dzieje. Po jakiejś minucie pojawiają się wiadomości z s9+... Na początku myślałem, że zrywa połączenie, ale internet w tym momencie działa bez zarzutów. Po aktualizacji systemu do najnowszej wersji nic się nie zmieniło. Ma ktoś taki problem? Możliwe, że coś spieprzyli w ms dla s9+ i wina leży w aplikacji. Ew. w czym może być problem?

DO MODERACJI: PROSZĘ O USUNIĘCIU TEMATU. JUŻ NIEAKTUALNE.

Edytowane przez m4h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@m4h

Może byś tak napisał jak rozwiązałeś problem ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szerox

U mnie była dzisiaj jakas aktualizacja facebooka i od tego czasu jakby problem nie występuje..a  też szału dostawałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiazal już ktoś problem z messengerem? 

Że się nie ładuje, traci co chwilę zasięg 

Czytałem że nie tylko ja tak mam więc pytam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bbodex

Problem z apką, na G4 miałem to samo, moja na P9 też ma ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wina apki. Ciągle są jakieś głupie aktualizację i dodawane głupie opcje. To już nie to samo co stare stabilne wersje, które były dobrym komunikatorem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leila

Hej, a ja mam pytanie- czy Wy tez macie zawsze przezroczysta ikonke messengera na pasku podczas otwartych dymkow? Jak ktos napisze jest druga, biala ikonka. Wczesniej tego nie mialam, pojawila sie wczoraj. Cos poprzestawialam czy aktualizacja byla i tak teraz bedzie? 

Screenshot_20180810-090942_Samsung Experience Home.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bani42

Przytrzymaj ikonkę i zjedź na dół zniknie .

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leila

Jak zrzuce dymki to znika faktycznie, ale zawsze mialam je na wierzchu i tej ikony nie bylo 😕 teraz za kazdym razem musze je wylaczac?:/

Z ciekawosci przejrzalam wszystkie swoje poprzednie screeny- nie bylo tej ikony wczesniej.

Edytowane przez Leila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi