Skocz do zawartości
Schatzi

Account Google Bypass - aktualny sposób Android 8.0?

Rekomendowane odpowiedzi

cholek3

@Schatzi
    Nie cofniesz się do 6.0.1. Samsung zablokował wgrywanie starszego oprogramowania. Nie wgrasz nic sprzed stycznia 2018.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    23 minuty temu, cholek3 napisał:

@Schatzi
    Nie cofniesz się do 6.0.1. Samsung zablokował wgrywanie starszego oprogramowania. Nie wgrasz nic sprzed stycznia 2018.

W takim razie jakie są opcje prócz czekania do 72godzin? I czy w ogóle nadal tak jest,  że google blokuje na 72 godziny,a po tym można to obejść?  

Edytowane przez Schatzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepnę się pod temat, kupiłem tydzień temu kupiłem dwa telefony J5 2016 (on ma andka 6 to może jeszcze uda mi się coś zrobić) i s7(G930F), oczywiście z andkiem 8 i blokadą FRP, 72h+ nie pomogło, udało mi się cofnąć andka do 7 a dokładniej 7.0/NRD90M/G930FXXS2DRDI niestety jak wcześniej ktoś napisał nie chce załapać andka 6.. już mi się odechciewa.. a jakby spróbować wgrać zrootowanego customa czy coś w ten deseń z innym recovery i dopiero próbować wcisnąć przez recovery starszy system ? Serio mi już ręce opadają, dziś już będzie trzecia nocka zarwana przy tych telefonach, bo póki co to mam nie najtańsze przyciski do papieru..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@ziomal3680

Jest pewien sposób (nieoficjalny) aby wrócić do 6.0.1, ale niekoniecznie musi zadziałać na FRP. Weź BL oraz CP z G930FXXS2DRDI, oraz AP i CSC z jakiegoś androida 6.0.1 dla G930F. Uruchomi Ci się Android 6.0.1.

dodana zawartość

@Schatzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz udało mi się ogarnąć J5(6) działa :) dzięki za podpowiedź jutro spróbuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artii89

W ostateczności serwis wgra nowe oprogramowanie oraz usunie blokadę FRP, usługa coś do 100 PLN

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 minuty temu, Artii89 napisał:

W ostateczności serwis wgra nowe oprogramowanie oraz usunie blokadę FRP, usługa coś do 100 PLN

Skoro serwis moze to jakoś zrobić - powinno chyba dać radę zrobić to samemu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artii89

Kiedyś pytałem serwisanta , jak oddawalem telefon czy usunąć konto Google czy zaznaczyć w opcjach programisty odblokowanie OEM, żeby nie było blokady FRP, to powiedział że mają urządzenie do blokady FRP-tak to określił, być może wgrywaja ROM innym programem/urządzeniem niż ODIN

Bo jeśli ktoś oddawał telefon do serwisu i nie wymieniali płyty głównej, to zapewne wygrywali mu na czysto Soft i jeśli było tam Twoje konto Google to jakoś to obchodzą skoro telefon normalnie uruchamiają do tzw "pulpitów"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Artii89 napisał:

Kiedyś pytałem serwisanta , jak oddawalem telefon czy usunąć konto Google czy zaznaczyć w opcjach programisty odblokowanie OEM, żeby nie było blokady FRP, to powiedział że mają urządzenie do blokady FRP-tak to określił, być może wgrywaja ROM innym programem/urządzeniem niż ODIN

Bo jeśli ktoś oddawał telefon do serwisu i nie wymieniali płyty głównej, to zapewne wygrywali mu na czysto Soft i jeśli było tam Twoje konto Google to jakoś to obchodzą skoro telefon normalnie uruchamiają do tzw "pulpitów"

Muszą mieć jakiś swój sposób...

dodana zawartość

6 godzin temu, ziomal3680 napisał:

Teraz udało mi się ogarnąć J5(6) działa :) dzięki za podpowiedź jutro spróbuję :)

Dasz znać co z Twoim S7.

Edytowane przez Schatzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Puniek
    13 godzin temu, Schatzi napisał:

Myślicie, że czekanie 72 godzin załatwi sprawę? Coś się powinno pojawić na ekranie, że można dodać nowe konto? Czy jak to wygląda?

A czy nie jest tak, ze po odblokowaniu i tak trzeba będzie dodać to wcześniejsze konto najpierw?

dodana zawartość

3 godziny temu, Artii89 napisał:

Ja w niedzielę na moim wgrywałem Oreo z pełnym czyszczeniem (full wipe csc)  i przy pierwszym starcie i tak musiałem podać dotychczasowe konto ;)

Edytowane przez Puniek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi