Skocz do zawartości
Schatzi

Account Google Bypass - aktualny sposób Android 8.0?

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na tę chwilę nie ma żadnego sposobu na obejście tego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Puniek
    10 minut temu, Schatzi napisał:

Czyli na tę chwilę nie ma żadnego sposobu na obejście tego...

I dobrze. Kiedys rynek kradzionych komórek kwitł i działały wręcz mafie parajace się tym procederem.  Teraz spokojniej. Nikt rozsądny nie kupi telefonu, który "parzy "....chyba, że znajdą frajera niewiedzącego co i jak...

Edytowane przez Puniek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi jet nawala i od rana pobiera 100-200kb/s :/ może uda mi się po pracy pobawić, co do samej blokady to jest dla mnie śmieszna, mogłem zapomnieć maila a od czasu pierwszego zakupu telefonu zmienić numer, i co wtedy? telefon w śmieci albo do serwisu.. jak dla mnie to blokada IMEI powinna wystarczyć, w końcu nikt nie chodzi z telefonem i pudełkiem po mieście.. ja się wpakowałem świadomie w to lecz nie wiedziałem w co się pakuję, kiedyś było łatwiej ;) w najgorszym wypadku celowo uwalę system i oddam na gwarancję, mam jeszcze 4mc :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 minuty temu, ziomal3680 napisał:

Coś mi jet nawala i od rana pobiera 100-200kb/s ? może uda mi się po pracy pobawić, co do samej blokady to jest dla mnie śmieszna, mogłem zapomnieć maila a od czasu pierwszego zakupu telefonu zmienić numer, i co wtedy? telefon w śmieci albo do serwisu.. jak dla mnie to blokada IMEI powinna wystarczyć, w końcu nikt nie chodzi z telefonem i pudełkiem po mieście.. ja się wpakowałem świadomie w to lecz nie wiedziałem w co się pakuję, kiedyś było łatwiej ;) w najgorszym wypadku celowo uwalę system i oddam na gwarancję, mam jeszcze 4mc :D

Daj znać jak Ci pójdzie bo sam w sumie czekam i oczekuje odpowiedzi, Że Ci się uda :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ziomal3680 jak zapomnisz maila, którego aktualnie używasz? Jak robisz wipe to przecież za chwilę ponownie się logujesz. Kto nie pamięta aktualnych danych logowania?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Oreo nie ma nic, z czego można by było skorzystać. Brak opcji "accessibility", "vision settings", "message" podczas odłączenia, "talkback" - nie ma nic co mogło by pomóc. 

W takim razie jedyną opcją chyba jest cofnięcie andka? Jeśli już - to dałoby radę włączyć którąś z opcji wymienionych powyżej? 

Bo czekanie 72 godzin chyba tutaj nic nie wskóra? Czy nadal jest to aktualna opcja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nie da się tak jak na Nougat 7.0 ? Na karcie sim z dostępem do Internetu wybieramy połączenie alarmowe po czym wpisujemy fałszywy numer i wysyłamy na niego sms z linkiem do strony internetowej ? 

Edytowane przez Spartan500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    41 minut temu, Spartan500 napisał:

Czyli nie da się tak jak na Nougat 7.0 ? Na karcie sim z dostępem do Internetu wybieramy połączenie alarmowe po czym wpisujemy fałszywy numer i wysyłamy na niego sms z linkiem do strony internetowej ? 

Nie można wpisać fałszywego numeru, jedynie numery alarmowe - tak wyskakuje. Po odłączeniu się nie wyskakuje nic co by mogło pomóc - jedynie napis "Rozłączono" na białym tle... 

@edit Co dziwnego - brat posiada takiego samego Samsunga zaaktualizowanego do Andka 8.0 Oreo. Gdy tam próbuję wybrać numer (tam można byle jaki wpisać) i się rozłączę, wyskakują te opcje... 

Czyżby tak zabezpieczono, żeby nie można było tego zrobić z poziomu konfiguracji...?

Edytowane przez Schatzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sobie myślę na przerwie w pracy ;p jakby wgrać sam pliczek ap od 6? Aa no i jak coś to raczej się da się cofnąć do andka 7 bo mi się jakoś udało :) jak coś uda mi się zdziałać to za kilka godzin, ewentualnie jutro dam znać ;)

Wytapane z Redmi Note 4 Global

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3
    22 minuty temu, ziomal3680 napisał:

jakby wgrać sam pliczek ap od 6?

Jak już to AP oraz CSC. 

22 minuty temu, ziomal3680 napisał:

Aa no i jak coś to raczej się da się cofnąć do andka 7 bo mi się jakoś udało

A kto napisał, że się nie da? Do której wersji się cofnąłeś? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi