Skocz do zawartości
Gwozdek

Jakie słuchawki Bluetooth wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Co lepsze Huawei AM61 czy JBL T110BT? Bo to chyba jedyne sensowne słuchawki w tej cenie. Ja jestem bardziej za Huawei, gdyż będą użytkowane na rowerze i z tego co wyczytałem bardzo dobrze trzymają się w uszach. Jakość dźwięku też ponoć dobra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te JBL posiadam i jestem zadowolony chociaż ostatnio przy większym wietrze zaczęły mi przerywać nie wiedzieć czemu. W uszach trzymają też się dobrze i dźwięk ładny

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    21 godzin temu, NightRider napisał:

Ja jestem bardziej za Huawei, gdyż będą użytkowane na rowerze i z tego co wyczytałem bardzo dobrze trzymają się w uszach. Jakość dźwięku też ponoć dobra.

Posiadam ten model i to akurat mogę potwierdzić.

Bateria dość przyzwoita. Dokładnych czasów nie mierzę, ale te 8h, to śmiało wytrzymają. W zestawie też jest kilka rozmiarów gumek, które można sobie dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rumot

AM61 używam  około 2-lata. Jak dla mnie bardzo dobre , jeżeli chodzi o czas to przez 2 lata bateria trzyma tak jak na początku (audiobooki przy słuchaniu dziennym około 2 godz na tydzień spokojnie starcza, filmy na tablecie ostatnio oglądałem serial "Oko za Oko" obejrzałem 10 odcinków i jeszcze nie informowały o słabej baterii ale doładowałem, jeżeli chodzi o muzykę to rzadko korzystam samochód, dom (preferuje zewnętrzne urządzenia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyposażyłem się w Sony WH-1000XM3. Po trzech dniach testów, zdecydowanie najlepsze słuchawki jakie w życiu miałem. Co do współpracy z P20 Pro, to jednak występują mikrozacięcia dźwięku przy ustawieniu LDAC na jakość audio (w ustawieniach BT), przy zbalansowanym ustawieniu wszystko działa tak jak powinno. Ciekawostką jest to, że to samo ustawienie jest zdublowane w dedykowanej aplikacji Sony Headphones, jednak ustawienie systemowe ma wiekszy priorytet - dlatego w apce mam ustawiony priorytet jakości audio, i teoretycznie apka mówi, że działa LDAC - po przełączeniu - tylko DSEE HX.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    Wyposażyłem się w Sony WH-1000XM3. Po trzech dniach testów, zdecydowanie najlepsze słuchawki jakie w życiu miałem. Co do współpracy z P20 Pro, to jednak występują mikrozacięcia dźwięku przy ustawieniu LDAC na jakość audio (w ustawieniach BT), przy zbalansowanym ustawieniu wszystko działa tak jak powinno. Ciekawostką jest to, że to samo ustawienie jest zdublowane w dedykowanej aplikacji Sony Headphones, jednak ustawienie systemowe ma wiekszy priorytet - dlatego w apce mam ustawiony priorytet jakości audio, i teoretycznie apka mówi, że działa LDAC - po przełączeniu - tylko DSEE HX.
    I świetnie wybrałeś. Moim zdaniem lepszy wybór niż konkurencyjny model Bose, ale ile głosów tyle opinii

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi