Skocz do zawartości
Morientesss

Nagrywanie długich filmów w wysokiej rozdzielczości - Jak obejść krótki limit czasowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem prosić o pomoc w sprawie nagrywania filmów na s9. Wiem że w najlepszej rozdzielczości mozna nagrywac tylko 5 min a w kolejnej 10 min. Ale jak by tego było mało to w następnych filmik zostaje rozbity na części 4gb-towe. Chciałbym miec jeden długi film a nie kilka krótkich.  Czy jest możliwość żeby ten filmik nie był w częściach? 

Z góry dziękuję za pomoc 

Edytowane przez spec-naz1
    Doprecyzowano nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Morientesss

Nie wiem, możliwe, ale bez roota raczej nic z tego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Jeśli chodzi o czas zapisu w 4k to jest to spowodowane tym że podczas nagrywania w tej rozdzielczości urządzenie się bardzo nagrzewa i dlatego jest ograniczenie czasowe. Ograniczenie wielkości pliku zależy od systemu plików na karcie pamięci a Ty masz pewnie ustawiony FAT w którym właśnie jeden plik może mieć maksymalnie 4GB wielkości.

O ile się nie mylę:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    18 minut temu, spec-naz1 napisał:

Jeśli chodzi o czas zapisu w 4k to jest to spowodowane tym że podczas nagrywania w tej rozdzielczości urządzenie się bardzo nagrzewa i dlatego jest ograniczenie czasowe. Ograniczenie wielkości pliku zależy od systemu plików na karcie pamięci a Ty masz pewnie ustawiony FAT w którym właśnie jeden plik może mieć maksymalnie 4GB wielkości.

O ile się nie mylę:)

dodana zawartość

Myślałem że jak ustawie żeby nagrywało w pamięci telefonu zamiast karty to nie bedzie dzielił filmu. Tak załatwiłem sprawe ze starą kamerką sony fullhd. Ale tutaj nie zadziałało. Czy moge jakoś zmienic z tego FAT albo o co chodzi z tym rootem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@Morientesss

To chyba aplikacja Aparatu dzieli plik na 4GB i bez moda się nie obędzie. A mod oznacza root. Root oznacza utratę gwarancji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wyjściem z sytuacji może być inna aplikacja do zdjęć i nagrywania filmów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cholek3

@Morientesss
    Hmmm, raczej nie. Ten limit zapewne jest wpisany gdzieś głębiej, a nie w standardowej aplikacji aparatu. Ale spróbować możesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi