Skocz do zawartości
Gwozdek

Ochrona obiektywu aparatu - propozycje.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem z tej aukcji :  https://allegro.pl/huawei-p20-pro-szklo-na-aparat-9h-mocolo-tg-i7440141116.html 

Zestawik mega mogę polecić niezdecydowanym , żadnej róznicy nie ma jeśli chodzi o zdjęcia a jest komfort psychiczny że jednak nie zarysuje się aparatu i nie będzie trzeba kupować nowego za 400-500 zł z wymianą jak i nie lepiej  , nie zabezpieczał bym ale aparat strasznie wystaje i bez dodatkowej ochrony się nie odbędzie , zresztą wcześniej miałem S8 tam szkło aparatu rysowało się od patrzenia tutaj pewnie będzie podobnie . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Dużo lepiej wziąć grubsze etui niz naklejać cokolwiek na szybkę obiektywów.

Dzięki temu jakość zdjęć będzie lepsza, bez wnikania w szczegóły. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzupert

Od kilku miesięcy posiadam etui ORYGINALNE ETUI HUAWEI P20 Pro CAR CASE COVER.  W miedzy czasie zakupiłem osłonę na obiektyw, ale jakoś z braku czasu itp. zapomniałem jej nakleić... Patrząc po kilku miesiącach użytkowania ( a nie zawsze obchodziłem się z nim jak z jajkiem) doszedłem do wniosku, że ochrona na aparat jest mi zbędna. /ciach/

Edytowane przez dzupert
    Oferty handlowe proszę umieszczać w dziale Giełdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem niedawno z konsultantem Huaweia. Twierdził że dopóki takie szkiełko nie jest porysowane nie wpływa w żaden sposób na jakość zdjęć. Szkło zastosowane na obiektywach jest o grubszej twardości. Jest takie samo jak na wyświetlaczu. Teoretycznie ochrona nie jest potrzebna, ale lepiej mieć w razie upadku.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś się orientował ile kosztuje wymiana takiej szybki od aparatu gdyby się porysowała ? Może te koszta nie są, aż tak duże żeby zakładać dodatkowe szkło zabezpieczające ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi