Skocz do zawartości
Paulina Gruca

Nie mogę ustawić własnego dzwonka.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 3 dni temu miałam zrobioną aktualizację telefonu Samsung Galaxy J5 2017 do wersji jak na zdjęciu.  Po tej aktualizacji są same błędy.  Większość naprawiło przywrócenie ustawień fabrycznych. Niestety nadal nie mogę ustawić dzwonka innego niż podstawowe w telefonie ?? 

Gdy wybieram "dodaj z telefonu",  otwiera się mój dysk, klikam w mp3, niby się ładuje. Po skończeniu nadal jest podstawowy dzwonek , a mp3 znika? 

Co mam z tym zrobić??? 

Nie chce podstawowego dzwonka z telefonu? Przed aktualizacją nie było z tym żadnego problemu

Screenshot_20180625-075537.png

Screenshot_20180624-183733.png

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Paulina Gruca Robisz w ten sposób? ---> Moje pliki (na telefonie lub na kompie/laptopie) odnajdujesz dzwonki, które chcesz ustawić (czyli tam gdzie je sobie wrzuciłaś - karta albo pamięć tel.) --->  kopiujesz wybrane dzwonki/notyfikacje do: Moje pliki ---> Pamięć wewnętrzna ---> 1. Ringtones lub 2.Notifications (w zależności za co ma .mp3 służyć, za (1.) dźwięk dzwonka lub (2.) dźwięk powiadomienia). Powinny być wtedy do wyboru w Ustawienia ---> Dźwięk i wibracja ---> Dzwonek / Dźwięki powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi