Skocz do zawartości
Arkady1964

Xiaomi Mi Box 4K, jedna z najlepszych i najpopularniejszych przystawek Android TV.

Rekomendowane odpowiedzi

dav4

WItam!

Posiadam miboxa 4K od dawna, w zasadzie nie sprawia problemów. Czasami tylko nie mogę go wybudzić i potrzebuje mu wypiąć zasilanie (działo się to przed jak i po update do oreo) :D 

Ale pisze z innym pytaniem - można na wersji 4K uruchomić asystenta google? Z tego co widzę to wersja S posiada go defaultowo - a przecież wersja 4K ma te same bebechy wewnątrz. Da się podmienić firmware? Są one kompatybilne ze sobą? 

Widziałem jakieś tutoriale na youtube gdzie ludzie wgrywali inne wersje google apps - ale nie wiem na ile to bezpieczne i czy będzie się to później ładnie aktualizowało. 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panicz

Mam ten tv box i mam jeden problem. Otóż nie chce mi działać strumieniowe przesyłanie zdjęć, filmów, czy sterownie YouTube. Box podłączony jest do tej samej sieci Wifi co telefon. Wcześniej miałem Google Chromecast i wszystko działało. Do czasu zmiany internetu na światłowód i tym samym zmiany routera. Czy jest taka możliwość, że router ma na to jakiś wpływ?

Problemem okazał się być router. Po wymianie wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy dobrze rozumiem, urządzenie jest podpięte pod telewizor, podpinam np. pendriva i oglądam film,  co więcej potrafi jakoś tak przeskalować film 4k by to w jakiś sposób poszło  lepiej niż w HD  ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gkeb

Netflix działa u mnie doskonale, HBO trochę gorzej. YT równie dobrze. Ale za to player słabo. Zastanawiam się czy np. wp pilot działa lepiej. Albo jest jakiś inna platforma z kanałami Eleven, która by działała stabilnie. Macie coś sprawdzonego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie wszystko działa, tylko czasami Youtube się wyłącza jak długo się ogląda być może to coś po stronie youtube. Odnośnie płatnych subskrypcji można gdzieś wykupić jedną żeby mieć dostęp do wszystkich czyli netflix, hbo, player itd czy za każdym razem muszę z osobna opłacać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi