Skocz do zawartości
spec-naz1

Android Oreo [8.0] - wrażenia/opinie/błędy

Rekomendowane odpowiedzi

cholek3

To, że "wisi" na dodawaniu postu niestety na razie tak musi być. Post jest tak naprawdę dodawany w kilka sekund. Wystarczy odświeżyć stronę i nasz post tam będzie już dodany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marrx

Działa SABS lub podobne?

Menedżer haseł się integruje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niestety ale wracam do Nougat. Nie wiem czy coś nie skopali w modemie w Oreo. Wszystko jest ok na WIFI, niestety włączają LTE i będąc nawet przy nadajnik mając pełen zasięg "czuwanie sieci" drenuje baterie. Poczytałem trochę w necie na ten temat i chyba samsung musiał coś skopać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie też to drażni.. Zobaczę jak to będzie dzisiaj bo jeżeli przez to drenowanie baterii będę musiał doładować telefon w ciągu dnia to też wracam do 7.0

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jakiejś zasadniczej różnicy nie ma jeżeli chodzi o baterię Nougat/Oreo... Wczoraj zapodałem nowy system OTA bez żadnego resetu, bez czyszczenia, przywracania itd... wszystko działa praktycznie po staremu, bateria raczej bez zauważalnych zmian w zwykłym użytkowaniu. Może konkretne testy by pokazały jakieś różnice ale dla mnie są one nie odczuwalne! Telefon działa, wszystko chodzi płynnie, pod koniec mojego dnia zawsze w granicach 40-50% baterii zostaje jeszcze w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co zauważyłem to problem powodują dane komórkowe. Korzystanie z WIFI nie drenuje baterii, dane komórkowe to jest masakra. Co dziwne, wyłączając ekran, czy zostawiając telefon na noc nie powoduje to drenażu. Odpalenie jakiejkolwiek aplikacji która łączy się z netem przez LTE powoduje masakryczny drenaż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z tego co zauważyłem to problem powodują dane komórkowe. Korzystanie z WIFI nie drenuje baterii, dane komórkowe to jest masakra. Co dziwne, wyłączając ekran, czy zostawiając telefon na noc nie powoduje to drenażu. Odpalenie jakiejkolwiek aplikacji która łączy się z netem przez LTE powoduje masakryczny drenaż
    Hmm ja korzystam tylko z LTE, nie używam wifi w ogóle i nie zauważyłem zwiększonego drenażu podczas grzebania w necie czy jakichś aplikacjach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to nie wiem. Może to wina sieci Play?! Resetowałem punkty dostępowe i nic. Ps: miałem to samo na wersji BTU, więc wróciłem do Noguat XEO. Po aktualizacji przez OTA do 8 do samo. Na Nougacie nie mailem takich problemów SOT minimum 3.5 godz a teraz ledwo 1.5/2 godz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewidentnie coś nie tak U Ciebie. 8ecd8b69d7d5dcdddca001db823b6986.jpg

S7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko co?! Przeglądając Google zauważyłem że część osób ma podobnie problemy, rozwiązania problemu nie znalazłem. Na 7 problem nie istniał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi