Skocz do zawartości
belamina

S9+ dual sim z dodatkowym rozszerzeniem na kartę sd, po aktualizacji systemu, ciągły komunikat z błędem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam s9+ dualsim,mam adapter taka tasiemka dzieki temu mam dwie nono sim i sd działa to super,dziś dostałem aktualizacje i po restarcie telefon jest zablokowany  nic nie mogę zrobić prosze o rade jak ten komunikat wyłączyć w tle karty sim działają.IMG-20180705-WA0008.thumb.jpg.f3c438fcc72305f43e71f9527e6eb4a2.jpg

Edytowane przez spec-naz1
Poprawiono nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie samsung zablokował modzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można to jakoś odblokować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeronimo

Czy po usunieciu tej tasiemki z adapterem też jest komunuikat?

Wylacz telefon, wyjmij odłącz ten adapter z tacki która widze na fotce. wsadź tacke spowrotem tak jak powinno byc czyli 2 karty nano lub karta sim i karta SD, włacz telefon i powinno byc juz bez komunikatu. Przeciez masz wyraźnie info co jest przyczyna. 

Potem jak chcesz ponownie kombinowac i sprawdzic to zrób ta sprawe z tasiemką od nowa, ale zobacz czy wszystko dobrze jest wsadzone.

Mysle że nie jest tu jakas blokada ze strony Samsunga tylko poprostu czujnik wykrywa bład. Może sie coś podwinelo.

Jesli ta opcja tobie dzialała wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już tak robiłem jak nie ma adapteru to jest ok jak go wsadzę to wyskakuje komunikat 

dodana zawartość

Mieszkam w Uk muszę mieć 2 nano i sd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej spróbować tego rozwiązania:

ale jest ryzyko uszkodzenia karty sim i karty pamięci, więc ostrożnie, i najpierw kopia. Ja bym pierwszy raz zrobił na jakiejś najtańszej, starej karcie i starterze za 5 zł z kiosku. Tak na próbę, żeby w razie uszkodzenia nie tracić ważnych rzeczy. Jak się uda to potem to samo na właściwym sprzęcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest rezyko  trochę się boję.

Edytowane przez belamina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zegwa

belamina nie ryzykuj u mnie to samo skopali ostatnią aktualizację, sprawdzałem obydwie opcje i wyskakuje komunikat a jak włożę same karty sim to jest ok

a tak z innej beczki trafia na nasz rynek s9+ z pamięcią 256 GB za 4500 zł (może to celowe obym się mylił)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki że napisałes

dodana zawartość

Mam pytanie wczoraj dostałem aktualizacje czy można przez odina wgrać poprzednią wersie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cholek3

@belamina

Oczywiście, że można. Metoda identyczna jak przy debrandowaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi