Skocz do zawartości
jakubekw1997

Dlaczego Redmi 5 Plus to mój ostatni telefon Xiaomi ?

Rekomendowane odpowiedzi

deco164

Mam Xiaomi 5 plus od przeszło miesiąca :) MIUI dobrze działało lecz nie podpasował mi interfejs. Odblokowałem bootloader wrzuciłem androida 8.1 i śmiga to rewelacyjnie :) Smartfon jak za tę cene bezkonkurencyjny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu ‎06‎.‎07‎.‎2018 o 21:38, direct39 napisał:

Skąd autor tematu kupił telefon? Z jakim softem? Zapewne z jakimś pseudo-globalem wgranym przez sprzedawcę (czyli albo kupił z Chin od byle kogo, bądź z Allegro, również od byle kogo). Reklam nie ma ani na prawdziwym Globalu od Xiaomi, ani na xiaomi.eu od społeczności.

Telefony były kupowane z oficjalnym źródeł (RTV Euro AGD, Bestcena i chyba Avans)

Edytowane przez jakubekw1997

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jakubekw1997  Bestcena nie jest oficjalnym źródłem w Polsce

Edytowane przez direct39

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natan

I tak plus bo nie wspomniałeś o braku NFC. Jak widzę jak ludzie piszą "ee nie ma NFC, nie biorę" to można zwariować

Co do tego zmieniania regionu - w moim też musiałem dać na Chiny żeby były motywy - nie było dostępnej Szwajcarii, a zmiana na Stany Zjednoczone nic nie zmieniała. Owszem, instalowały się inne aplikacje dla tamtego regionu, ale nie pamiętam żeby pojawiały się reklamy.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jakubekw1997

1. Kupując budżetowy smartfon oczekujesz najwyższej jakości materiałów? Pomyśl jak czuli się posiadacze iPhone'ów 6 i 6 Plus wydając taką kwotę na wyginający się smartfon.

2. Nie od dziś wiadomo, że nakładka MIUI potrzebuje czasem dopieszczenia. Też miałem problem z powiadomieniami, wystarczy raz ustawić i nie ma jakiegokolwiek problemu.

3. Reklamy pojawiły już się praktycznie wszędzie i to nie tylko w telefonach Xiaomi. Kiedyś nie było reklam w messengerze, instagramie, a ostatnio pojawiły się nawet w aplikacji Wykopu. Coraz więcej ludzi używa smartfonów, więc deweloperzy aplikacji chcąc jeszcze więcej zarobić wciskają reklamy gdzie popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 minut temu, Natan napisał:

Co do tego zmieniania regionu - w moim też musiałem dać na Chiny żeby były motywy - nie było dostępnej Szwajcarii, a zmiana na Stany Zjednoczone nic nie zmieniała.

Najlepiej wybrać Norwegię. Jest poza UE, więc Motywy jak najbardziej są, a poza tym nic się nie doinstalowuje i nie zmienia. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

Norwegia jak zawsze korzysta ze wszystkich dobroci, a nie obowiązuje i nie dotyczy ją nic. (WWII)

Nexus 5X/Pixel/TT Pro

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deco164

Mi tematy działają jak wrzucę region na Rosję. Najlepiej jest wrzucić xiaomi.eu :)

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bergmen
    Ten ROM to xiaomi.eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen
    Notatka Moderatora:

Proszę trzymać się tematu wątku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi