Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Arkady1964

Android Oreo dla Xiaomi Mi Box – opinie, błędy, wrażenia.

Rekomendowane odpowiedzi

BL4DY

Kanał sieci wifi trzeba zmienić w routerze

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawiłem na 5 GHz i zmieniłem częstotliwość . Na razie działa . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W routerze. No cóż Nvidia Shield to nie jest. Ale też nie kosztuje tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    17 godzin temu, kapciu75 napisał:

W routerze. No cóż Nvidia Shield to nie jest. emoji848.png Ale też nie kosztuje tyle.

Tak ..zmieniłem ustawienia w ruterze i zresetowałem Mi Box .Sprawdzam które kanały są zapchane na częstotliwości 2,4 i 5 GHz .Na   2,4 GHz   dużo    użytkowników .     Za to na 5 GHz Tylko 3  .No i jedziemy  na 5 GHz . Zobaczymy jak będzie się sprawował  .

dodana zawartość

No i wielka du...wróciłem z pracy o 5 rano włączam MiBox i na Netflix nie da się oglądać filmów bo dostał czkawki ...ciągle przerywa .MiBox to wielkie G .

Edytowane przez czaki58

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramone

Teraz mi po ostatniej aktualizacji zepsuli wifi. Komuś naprawili, innym zepsuli. A nigdy nie miałem z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BL4DY
    Tak ..zmieniłem ustawienia w ruterze i zresetowałem Mi Box .Sprawdzam które kanały są zapchane na częstotliwości 2,4 i 5 GHz .Na   2,4 GHz   dużo    użytkowników .     Za to na 5 GHz Tylko 3  .No i jedziemy  na 5 GHz . Zobaczymy jak będzie się sprawował  .

dodana zawartość

No i wielka du...wróciłem z pracy o 5 rano włączam MiBox i na Netflix nie da się oglądać filmów bo dostał czkawki ...ciągle przerywa .MiBox to wielkie G .
    Ja miałem też z tym problem i wtedy tylko ponowne uruchomienie pomagało. Miałem też problem z włączeniem Mi Box'a pilotem i wtedy padła podpowiedź żeby włączyć ustawienia w HDMI i wszystko tam włączyłem. Od tego momentu Netflix nie zawiesza mi się na buforowaniu :) nie wiem czy to akurat dzięki tym zmianom ustawienia ale warto spróbować :)

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pivix

dodana zawartość

Kup sobie przesciowke usb 3.0 ethernet i problem zniknie xP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    30 minut temu, pivix napisał:

Kup sobie przesciowke usb 3.0 ethernet i problem zniknie xP

Jeśli na pewno to kupię .  Mam już dosyć ciągłego resetowania tego Gó..na  . Dzięki za pomoc i testujemy dalej. Chyba ze się kiedyś wk..i wyląduje na ścianie .Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi