Skocz do zawartości
kozdromen

Ochrona ekranu - szkła/folie

Rekomendowane odpowiedzi

mmumia

A ja mam nillkina H+, swoje kosztuje, ale nic się nie odkleja i ma bez porównania lepszą powłokę oleofobową względem tych tanich szkieł.

Jest trochę mniejsze po bokach -jak się dobrze przyklei to nachodzi na czarne ramki ekranu,a góra i dół to do paska zagięcia (widać pod światło).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Nillkin Amazing H, szkło o twardości 9H. W porównaniu z poprzednim szkłem które dostałem w zestawie z etui to nie palcuje się prawie wcale. Bez Nillkina w okularach przeciwsłonecznych z polaryzacją, ekran mojego note 5 jest czarny w pozycji pionowej, nic nie widać, dodam że wcześniej bez takiego problemu korzystałem z S4. Po założeniu Nillkina wszystko widać, efekt polaryzacji ekranu prawie zanikł. Znów mogę korzystać z nawigacji w samochodzie :). Polecam to szkło!

Edytowane przez ggrzech

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szukam szkłą hartowanego do Xiaomi Redmi Note 5 najlepiej z polskich sklepów zależy mi na czasie więc zagraniczne sklepy odpadają.

Co sądzicie o  szkle hartowanym 5d i czy się dobrze trzyma chodzi o krawędzie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    16 minut temu, Sebastian Janulewicz napisał:

Witam szukam szkłą hartowanego do Xiaomi Redmi Note 5 najlepiej z polskich sklepów zależy mi na czasie więc zagraniczne sklepy odpadają.

Co sądzicie o  szkle hartowanym 5d i czy się dobrze trzyma chodzi o krawędzie .

Z polskich sklepów - 3mk.

Ewentualnie szkło, które zbiera dobre opinie: https://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-5-pro-szklo-hart-caly-ekran-i7256507653.html

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 25.09.2018 o 14:41, trampowsky napisał:

Z polskich sklepów - 3mk.

Ewentualnie szkło, które zbiera dobre opinie: https://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-5-pro-szklo-hart-caly-ekran-i7256507653.html

Czy ktoś posiada to szkło i może coś o nim powiedzieć? Poszukuję szkła, które zakryje cały ekran. Najlepiej w cenie do 10 zł ponieważ, często je zmieniam. Najbardziej chciałabym aby to była w całości tafla szkła. Czyli bez tych czarnych elementów ramki chyba, że będą one szklane a nie plastikowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ogarnął ktoś może folię, która jest zawijana od przodu na tył telefonu? Nakładając etui przynajmniej mam pewność, że się nie odklei. Wiem, że do flagowców różnych firm można dostać takie coś, ale do tego Redmi nic nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 23.07.2018 o 21:33, rumapark napisał:

Zapomniałem napisać że doszło. Ja jestem zadowolony 06a2a663d68fe56a00ba4f2b3b60be07.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

@rumapark Powiedz mi, którą opcję wybrałeś na tej stronie?
    Aliexpress
    Wersję Note 5 pro, czy Note 5? Bo wiem, że te nazwy to róznie są napisane. Mam wersję Global 4/64 z tymi "lepszymi" aparatami :D

Edytowane przez bergmen
    Nie wstawaj w tekst linków... Szczególnie takich długich. Używaj narzędzi przy do edycji postów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MikiGry

@sylwekh

Ja bym Pro brał. Note 5 to chodzi im raczej o Vince czyli wersję ze Snapem 625 i pojedyńczym aparatem

#Xiaomilepsze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 24.10.2018 o 22:49, sylwekh napisał:

@rumapark Powiedz mi, którą opcję wybrałeś na tej stronie?
    Aliexpress
    Wersję Note 5 pro, czy Note 5? Bo wiem, że te nazwy to róznie są napisane. Mam wersję Global 4/64 z tymi "lepszymi" aparatami :D

Chińczycy "dostosowali" nazewnictwo pod Hindusów. Nasz Global i wersja chińska to Note 5,zaś w Indiach note 5 to redmi 5 Plus a Note 5 Pro to nasz note 5. ZAWSZE gdy coś zamawiam na alli,zaznaczam Note 5 pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://allegro.pl/oferta/szklo-hart-caly-ekran-3d-xiaomi-redmi-note-5-pro-7476762448?snapshot=MjAxOC0xMi0yOFQwOTowNTozMS44MjhaO2J1eWVyOzc3NzU5OTMxNDE5YWZmOTZkN2JhNTg4ZmFjZGE2ZDJjY2ZjNmUyNjE2MzE4ZDNlNzk1ODRlZWIxYTA1MmQyZmI%3D

kupilam w piatek 3 te szkła. dziś doszły. nakleilam pierwsze i na razie wyglada to dobrze. całe klejone, minimalnie za wysoko nakleilam przez co zakrywa mi troszke diode powiadomien i jest mniejsza (doslownie 1mm).

plusy: bardzo niska cena, w calosci podklejone, bardzo latwy montaz

minusy: szklo nie jest idealnie gladkie, widac jakby plamki miejscami (bardzo malutkie, wiekszosc ludzi moze nie zauwazyc)

EDIT. szklo jest klejone tylko na carnych brzegach. po 5 godzinach na srodku ekranu pojawil sie rozmazany wielki prostokat. szklo nie bylo przyklejone do ekranu. tragedia. nie polecam.

Nadal poszukuję szkła na cały ekran, klejonego na całej powierzchni :(

Edytowane przez puma1991

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi