Skocz do zawartości
PawełMak88

A5 (2017) | Wątek zakupowy (ceny, ciekawe oferty)

Rekomendowane odpowiedzi

penguino

Euro dodaje też gratisy - kartę pamięci 64GB Samsung Evo+ lub kartę pamięci 32GB i powerbank Samsunga (8400mAh).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten_co

Witam!

W przedsprzedaży można już nabyć a5 2017 w cenie 1799 plus power bank plus karta pamięci. Co myślicie o tym modelu? Cena dość spora, ale mi się ten telefon bardzo podoba. Zapowiada się świetnie. Gdyby cena była niższa o ok 200-300 PLN to bym chyba brał ;) aczkolwiek te dwa gadżety które są w gratisie można sprzedać. 

Jakie wy macie zdanie na temat tej a5tki? Jak myślicie czy u operatorów będą korzystane oferty z tym telefonem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zuberek42

Cena jest nieznacznie większą od A5 16 kiedy wchodził.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Muszczu
    Połączone, więc usuwam ten fragment.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

@ten_co Cena jest spora i na pewno zawiera w sobie podatek od nowości. Cena głównego konkurenta (Huawei Nova) dopiero niedawno spadła w jednym sklepie poniżej 1600zł, drugi konkurent, Moto Z Play, jest wyraźnie droższy. Asus Zenfone 3 też wcale nie jest taki tani. Także A5 na pewno nie podbije portfela, za to szykuje się solidnie wykonany i bardzo dobrze wyposażony sprzęt.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten_co

@penguino pewnie najbardziej korzystania cena będzie około kwietnia może maja ;)

A u operatorów kiedy może się pojawić ten model? Generalnie to trochę się na niego napaliłem... ale może mi przejdzie ;) bo a3 2017 to się chyba nie opłaca brać prawda? Już chyba lepiej a5 (6)

Edytowane przez ten_co
    Dopisanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@ten_co myślę ze w ciagu miesiąca powinien pojawiac sie u operatorów (moze nawet szybciej),około 3 lutego bedzie realizacja zamowień w sklepach rtv itp 

a3 16' to nie opłaca się z powodu np 1.5gb ramu, a3 17' to dla mało wymagającego uzytkownika będzie bardzo dobry zgrabny tel... 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten_co

Generalnie  to mi najlepiej by pasował ekran 5 cali, ale juz się przyzwyczaiłem do 5.2. Mi potrzebny tel z dobrą bateria, dobrym aparatem i płynny.  Kiedyś miałem core lte i nie byłem zadowolony. Dlatego potem nie wybrałem j5 tylko a5 (6) i w sytuacji w której jestem niestety a5 (7) mi się spodobał;) ale chyba zostanę przy (6) choć  (7) kusi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@ten_co jesli a5 17 kusi to poczekaj az stanieje, płacic 1.8k to lepiej szukac s7 nówki od osoby ktora brala go w sieci gsm i sprzedaje z wszystkimi papierami

wyglad ten sam, parametry lepsze ;) 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Chyba że w grę wchodzi zakup na raty, wtedy S7 kosztuje 2600zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten_co

Raczej nie raty. Na razie trochę  ochłone i zobaczymy. Może coś u operatorów się trafi dobrego. Warto poczekać;) 

Jak myślicie w lutym po premierże a5 (7) dość szybką ten model znajdzie się na olx? Przy początkowej sztywnej cenie będzie coś taniej np na olx? 

Pytam, bo może ktoś Pamięta jak było podczas premiery a5 (6)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi