Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Gwozdek

Beta testy GPU Turbo dla Honor 10!

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

GPU Turbo to rewolucyjna technologia w świecie mobilnych gier. Debiutująca wraz z modelem Honor Play, już niedługo zostanie udostępniona także dla innych smartfonów Honor, a także Huawei. W pierwszej kolejności otrzyma ją Honor 10!

Northeast European tech forums posters (2).jpg

Czym jest GPU Turbo? To specjalnie przygotowany kod, który dzięki odpowiedniej optymalizacji, ma drastycznie zwiększyć osiągi gamingowe telefonu, przy jednoczesnym zaoszczędzeniu sporej ilości energii z akumulatora. Honor twierdzi, że możliwy jest nawet 60-procentowy wzrost wydajności i 30-procentowa oszczędność baterii.

Jednak zanim to rozwiązanie zostanie przedstawione szerszemu gronu użytkowników, najpierw trzeba je przetestować. I tu nadarza się świetna okazja! Dzięki współpracy android.com.pl oraz firmie Honor, udało nam się załatwić 3 miejsca dla beta testerów z naszego Forum! Testerem może zostać każdy, kto oczywiście posiada smartfon Honor 10. Rekrutacja trwa od dziś, do 17 lipca.

Jak aplikować do testów?

Napisz swoje zgłoszenie na maila jakub.gozdek@android.com.pl pod tytułem "Beta testy GPU Turbo dla Honor 10". W wiadomości podaj:

• swój nick z Forum
    • oba numery IMEI (niezbędne do przekazania centrali, w celu wysyłki aktualizacji oprogramowania)
    • opisz, dlaczego chciałbyś przetestować GPU Turbo?

Po rozpatrzeniu wszystkich zgłoszeń, odpowiednia aktualizacja zostanie udostępniona wybranym użytkownikom naszego Forum. 

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w testach!

Wpis powstał we współpracy z Honor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Zapisy zostały przedłużone do 18 lipca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vwrafi

Czy jeśli pobiorę tę aktualizację i w późniejszym terminie przejdę na Android'a Oreo, to GPU Turbo się usunie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@vwrafi Jaką aktualizacje masz do pobrania? Testy GPU Turbo to zamknięta akcja dla wybranych osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vwrafi
    W dniu ‎2018‎.‎07‎.‎12 o 12:35, Gwozdek napisał:

• oba numery IMEI (niezbędne do przekazania centrali, w celu wysyłki aktualizacji oprogramowania) 

No o tę mi chodzi. Zawsze mam problem z wyrażeniem się o co mi chodzi. Więc po kolei. Jeśli zapiszę się do testów GPU Turbo, centrala mnie zaakceptuje, wyślą do mnie aktualizację oprogramowania, zainstaluję ją, będę testował, wyjdzie aktualizacja do Android'a Oreo, zainstaluję aktualizacją do Android'a 8, to czy będę musiał ponownie instalować aktualizację dla GPU Turba, którą dostałem wcześniej w ramach zamkniętej grupy osób, która otrzymała ją do testowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Przede wszystkim, zapisy dziś się zakończyły.

Androida 8 mamy od startu. Ba, nawet jest to 8.1 :D 

Gdy będzie już ogólnodostępne GPU Turbo, to nic nie powinno być usuwane w międzyczasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vwrafi
    15 minut temu, Gwozdek napisał:

Przede wszystkim, zapisy dziś się zakończyły i nie ma więcej wolnych miejsc.

Androida 8 mamy od startu. Ba, nawet jest to 8.1 :D 

Gdy będzie już ogólnodostępne GPU Turbo, to nic nie powinno być usuwane w międzyczasie.

OK, widocznie źle przeczytałem, myślałem, że zapisy są do 'termin zapisu<=18' a nie do 'terminu zapisu<18'. Poza tym wskoczyłem tutaj z linku o Huawei Mate 10 Lite, stąd nieporozumienie odnośnie Android'a 8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Domyślam się ze będzie też tryb super slow-mo do testowania a kompilacja będzie miała końcówkę 139.

Screenshot_20180718-162240.jpg

Screenshot_20180718-162722.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak do tej pory żadnej aktualizacji z GPU TURBO nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

A więc, wersja 8.1.0.140 to właśnie beta GPU Turbo. Do tej pory wypróbowałem 2 bardziej wymagające gry: PUBG Mobile i nowy Asphalt 9. Rozgrywka odbywa się bardzo płynnie, grafika cieszy oczy na najwyższych ustawieniach, a zaś samo urządzenie nie nagrzewa się zbytecznie (przynajmniej, kiedy nie ładujemy smartfona).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi