Skocz do zawartości
drwaski

avast! Mobile Security + Anti-Theft

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się nowy gracz na rynku aplikacji zabezpieczających nasze telefony. Piszę o tym programie, ponieważ jego częścią jest omawiany tutaj Theft Aware, który można nabyć w promocyjnej cenie. Myślę, że oznacza to koniec wsparcia dla tego drugiego jako osobnej aplikacji. Pojawia się dylemat, czy kupić Theft Aware (jeśli tak to z licencją na jedno urządzenie czy z możliwością przeniesienia) czy też pójść z duchem czasu i zainstalować kompletny pakiet. Avast oprócz (uznawanego przez wielu za zbędny w dzisiejszych telefonach) antywirusa posiada także kilka innych ciekawych funkcji. Póki co wersja BETA: https://market.android.com/details?id=com.avast.android.mobilesecurity&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hdmFzdC5hbmRyb2lkLm1vYmlsZXNlY3VyaXR5Il0

Edytowane przez pan_żabka
    Modyfikacja tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa u Was wyłączenie ikony avasta w pasku notyfikacji?

Wysłane z i9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maryan

@up:

O to samo chciałem zapytać ;) Nie chcę mieć żadnego antywira zainstalowanego, ani nic dodatkowego co by chodziło w tle. Niby w ustawieniach wyłączyłem skanowanie aplikacji, ale jak coś nowego instaluję to włącza się skaner. No i ta ikona, której nie da się usunąć.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużo tego dobrego... Wirusy, nawet w Win są ostatnio niemodne - modne jest to, co pomaga wyciągnąć dane, a wraz z nimi pieniądze.

Wolę specjalizowane aplikacje, kombajny są za ciężkie i połowa z ich funkcji jest zbędna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luksus

To ja przedstawię swoją sytuację z avastem. Zainstalowałem ww program ale po 2h uciekło mi za dużo baterii więc go usunąłem, nie pomyślałem o tym aby zrestartować telefon i bateria dalej znikała ale nie zwracałem na to uwagi bo nie miałem czasu, nad ranem telefon był wyłączony, chciałem włączyć telefon ale okazało się iż nie chce się za żadne skarby włączyć, nawet po podłączeniu do ładowarki nic się nie działo (bateria została chyba wyczerpana prawie do zera) udało mi się wejść do cwm i zrobić wipe baterii, po tym zabiegu bateria zaczęła się ładować lecz na początku dosyć mocno nagrzewał się telefon ale po naładowaniu do ok 20% przestał się nagrzewać, rom mam ok 2 miesięcy i ani razu nie zrobił mi takiego manewru więc uważam iż avast przyczynił się do mojego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Mam problem.Zainstalowałem avasta a z nim zainstalował się Anti-Thef.

No i po odinstalowaniu Anti-Thef został :/

Wie ktoś jak to usunąć?Root explorer nie daje rady :/

Z tego co wyczytałem to:"Aplikację można ukryć, nadając jej własną nazwę, dzięki czemu jeszcze trudniej ją znaleźć na liście procesów, a mechanizmy samozachowawcze sprawiają, że bardzo trudno ją usunąć." :/

Proszę o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maryan

Oooo... czyli odinstalowuję avast Mobile Security, ale Anti-Theft zostaje? Cool :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam.Mam problem.Zainstalowałem avasta a z nim zainstalował się Anti-Thef.

No i po odinstalowaniu Anti-Thef został :/

Wie ktoś jak to usunąć?Root explorer nie daje rady :/

Z tego co wyczytałem to:"Aplikację można ukryć, nadając jej własną nazwę, dzięki czemu jeszcze trudniej ją znaleźć na liście procesów, a mechanizmy samozachowawcze sprawiają, że bardzo trudno ją usunąć." :/

Proszę o pomoc :(

Wejdź w Ustawienia -> Ustawienia lokalizacji i zabezpieczeń -> Wybierz administratorów i zobacz czy tam go nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie tam jest. ale co mi to daje?Mogę tylko go wybrać "tickiem".Da się to jakoś usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No właśnie tam jest. ale co mi to daje?Mogę tylko go wybrać "tickiem".Da się to jakoś usunąć?

Musisz go odznaczyć tam gdzie podałem, a potem znaleźć tą aplikacje w zarządzaniu aplikacjami i odinstalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi