Skocz do zawartości
itzeq

SlideVillain 1.0.0 BETA

Rekomendowane odpowiedzi

mtsz15

Jest już wersja 1.1.0, a przed nią była wersja 1.0.1:)

Właśnie pobieram i ok. 20 napiszę co i jak:D

Link: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=671819

---------- Post dołączono o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Najnowsza wersja nie jest najgorsza. Bardzo szybka(szybsza od poprzedników), niby Multi-Language, a polskiego nie ma:/

Generalnie ROM jest ciekawy. Pierwsze włączenie i FC, trzeba restartować telefon, a później już OK. Jak narazie nie mam zarzutów, zobaczymy jak będzie później, Dla ciekawych - szybszy od Villianów, wg. mnie obecnie najszybszy ROM na rynku:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wg. mnie obecnie najszybszy ROM na rynku:D

No niestety ale szybkością ten rom nie umywa się ani do BeHero, BeHero+ ani do SenseHero. Przez moment na nim siedziałem ale niestety wkurzało mnie troszke wolne przewijanie w menu programów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie jest szybszy od BeHero+ którego dzisiaj rano wrzuciłem na mojego herosa. Porównaj sobie działanie aplikacji od smsów i kontaktów ;]

Rom świetny zostaje na moim telefonie. Multilanguage nie działa jak już zostało to wspomniane ale już w niektórych miejscach można natknąć się na rzeczy po polsku ale to tylko pojedyncze komunikaty albo spolszczone nazwy. Live wallpapers nie działają (przynajmniej ta jedna zainstalowana tapeta nie działa)

Mam jeszcze jeden problem bo przez OTA nie mogę wgrać update'u na brak bąbelek w launcherze i na pulpicie. Ma ktoś ten update u siebie ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Live wallpapers nie działają (przynajmniej ta jedna zainstalowana tapeta nie działa)

Działa, ale trzeba wyłączyć UISense

Mam jeszcze jeden problem bo przez OTA nie mogę wgrać update'u na brak bąbelek w launcherze i na pulpicie. Ma ktoś ten update u siebie ??

Wgraj przez recovery. U mnie wywali bąbelki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz zaktualizować program do OTA (dali standardowo niedziałający). W komentarzach na xda i oryginalnym forum masz linka do nowszego ota który wgrywasz przez recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dzięki za pomoc postawie piwko ;] OTA już działa, bąbelek nie ma, ale mam kolejne problemy.

-Dłuższe smsy nie dochodzą w całości... nawet próbowałem wysyłać przez HandcentSMS i to samo

-Aktualizacja przez OTA mająca poprawić samozamykanie się przeglądarki nie działa. Wygrywałem 2 razy i nic ;/ dalej wywala się...

-GPS nie łapie fixa...

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Edytowane przez wojtek5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM jest całkiem niezły. Ale czy komuś działa dzielenie internetu przez USB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qsh90

Sflashowałem, niby wszystko ładnie pieknie ale nie mam widgetów zegarka od HTC, pogody. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pitr

To jest tom bez SenseUI więc tych widgetów nie będziesz miał. Jeżeli je koniecznie potrzebujesz musisz wgrać inny rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qsh90

A widget na screenie co to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi