Skocz do zawartości
Krzycho92

Czy kupilibyście drugi raz Xperie X8?

Rekomendowane odpowiedzi

Sakumo
    i trudno się doczepić do czegoś, tym bardziej ze nie kosztuje już wiecej niz 500zł jako nowy.

Dokładnie . Do innych modeli w granicach 500zł Xperia spisuje się znakomicie .Myśle że Nie wymieniłbym go na nic w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby nie za mały wyświetlacz, to wolałbym X10mini, bo ma normalny aparat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kacq

Gdybym miał kupować telefon jeszcze raz w tym samym okresie czasu mój wybór padł by jeszcze raz na Xperie X8. Za tą cene nie znalazł bym innego takiego telefonu. Poza tym mam Cypressa a po OC telefon chodzi bez zarzutu. Zastanawiam się jeszcze nad zmianą kernela ale new mogę znaleźć niczego sensownego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geralt

Bez wahania bym ją kupił jeszcze raz. Dla mnie jej jedynym małym mankamentem jest to, że ma tylko 175mb ramu. Poza tym na nic nie mogę narzekać. Obecnie oprócz x8 jestem jeszcze szczęśliwym posiadaczem HTC Wildfire S (od 2 miesięcy), który jest na niemal tych samych podzespołach i jestem również zadowolony. Z tą różnicą, że HTC ma 512MB ramu co wpływa na jego szybsze i płynniejsze działanie.

Niezależnie, czy byłba by to x8, czy Wildfire S, jeden i drugi telefon kupiłbym jeszcze raz bez zastanowienia :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Na dzisiejsze czasy? Ledwo to 175Ramu starcza, nie kupiłbym już raczej x8...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maly96

Przykładem może być ta aplikacja (Launcher) https://market.android.com/details?id=com.spb.shell3d&feature=top-paid#?t=W251bGwsMSwxLDIwNiwiY29tLnNwYi5zaGVsbDNkIl0. Zajmuje 38 mb ramu i telefon tak zamula i długo się ładuje, że apka jest praktycznie nie do użycia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sakumo

SPB Shel 3d Moze spokojnie chodzić stabilnie na X8 . Lekki rom ,Overclocking .Kernel . A ze Swapem to juz śmigać powinno .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem, SPB Shell 3D potrafi nieźle zawiesić telefon, nawet jeżeli mam podkręconego procka. I do tego ten launcher czasami się crashuje i nawet nie wiem dlaczego. Wolę jednak pozostać przy ADW Laucher EX.

BTW. W poprzednim poście nie napisałem czy bym kupił jeszcze raz Xperie X8. Odpowiedź jest prosta: Jeżeli bym miał szukać naj. telefon w cenie do 500 zł to rzeczywiście byłoby to X8. Ale jakbym dołożył 150 zł to bym sobie kupił Samsunga Galaxy Ace.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja szczerze bym nie kupił drugi raz.Fakt, X8 jest malutkie i szybkie oraz wygodne w użyciu.Jednak kilka rzeczy mnie zawiodło.Po pierwsze stary oficjalny Android - 2.1-update1 to dzisiaj jakiś żart.Po drugie słabe wykonanie - Mam ten smartfon od 3 miesięcy, a już trzeszczy cała obudowa.Po trzecie bateria - Wildfire S podobnej klasy trzyma duuuuuużo dłużej.Na drugi raz bym wybrał HTC Wildfire S, Samsung Galaxy Ace/Gio lub HTC Aria/Gratia.Ale wkońcu, pierwszy smartfon jaki mam na własność... więc nie wybrał bym na pierwszy kontakt z Androidem Galaxy S albo Motoroli Milestone :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ryuuk

Tak, kupiłbym drugi raz X8 ;)) Jest to dobry telefon aby zacząć swoja zabawę z Androidem a:) (w moim przypadku tak właśnie było). Jeżeli będę ją zmieniał to zapewne na Samsunga Galaxy SII albo coś podobnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi