Skocz do zawartości
Krzycho92

Czy kupilibyście drugi raz Xperie X8?

Rekomendowane odpowiedzi

Geralt
    .Po trzecie bateria - Wildfire S podobnej klasy trzyma duuuuuużo dłużej.

I tu się z tobą nie zgodzę. Tak jak wyżej pisałem mam Wildfire S i x8. Bateria w x8 i romem FroyoPro trzyma mi dłużej niż w HTC, gdzie po wgraniu nowego androida 2.3.5 owszem poprawił się czas działania na baterii w stosunku do adka 2.3.3, który był na początku. Jednak i tak bateria trzyma krócej niż w x8. Poza tym w x8 jest bateria litowo polimerowa 1300MAh, a WFS ma akumulator 1230MAh litowo jonowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli kosztowałaby góra 100 zł to MOŻE bym ją wziął, gdybym wiedział jaki to telefon to trzymałbym się od niego z daleka. Szrot niesamowity na stocku, customy jakoś ratują bardzo ten telefon, no ale ludzie, 160 mb ramu, brak chociażby DT, froyo, AF i paru innych rzeczy.. Ten telefon nawet NIE NADAJE się na pierwszy telefon z androidem. Żaden low end sie nie nadaje, a ten tym bardziej bo to low low end, który odstaje znacznie od takiego np Gio ze stockiem. Po prostu jeden wielki zamuł i można się bardzo zniechęcić. Procek, gpu i świetne wsparcie ratują ten telefon, bo z niczego mamy coś, i tak powinno wyglądać nieoficjalne wsparcie dla każdego smartfona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja szczerze bym nie kupił drugi raz.Fakt, X8 jest malutkie i szybkie oraz wygodne w użyciu.Jednak kilka rzeczy mnie zawiodło.Po pierwsze stary oficjalny Android - 2.1-update1 to dzisiaj jakiś żart

Ja głównie z tego powodu nie wziąłbym jeszcze raz X8 a reszta jest dla mnie ok...pomimo chęci kupienia neo v:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym na pewno nie kupił po raz drugi choć zdziwił mnie tylko raz gdy kąpałem się z nim w jeziorku i przeżył to bez najmniejszego problemu ;)

Żaden low end sie nie nadaje, a ten tym bardziej bo to low low end, który odstaje znacznie od takiego np Gio ze stockiem. Po prostu jeden wielki zamuł i można się bardzo zniechęcić.

ha low low low end to raczej Hiułi U8500 :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie (z tego co sprawdzałem) to Na GingerDX od v17 (nie wiem jak na innych ROMach) + wipe battery stats w CWM i telefon trzyma mi 2 dni jeśli dużo korzystam z WiFi i rozmawiam, a prawie 4 dni jeśli mało z niego korzystam.

Nie wiem, czy za te pieniądze nie lepszy jest LG Swift? Chociaż mam uraz do LG jako producenta telefonów po tym, jak używałem przez kilka miesięcy LG GT505.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sprit

Zależy do czego. Dzisiaj raczej nie. Myślę, ze nie tyle x8, co SonyEricsson - a nie.

Zalety

- praktycznie nie da sie uceglic

- dobry wyświetlacz

Wady

- koszmarnie mało pamięci RAM

- producent nie aktualizuje softu

Ten olewczy stosunek SE do klienta mysle, ze przwazyl w moim przypadku na wszystkim. CUSTOMY nie spelniają moich oczekiwań (w ich srodowisku programy, na ktorych mi zalezy nie dzialaja), wiec muszę trwać przy stockowym. Co prawda rozwiązaniem byłby zmodyfikowany kernel pod stockowy rom, odpalil bym partycje swaap swapperem, ale nie wiem, czy takowy istnieje, próbowałem pytać na forum, ale post od razu poleciał do kosza przez djtimon89. Podejrzewam, ze w innych SE bedzie podobnie z aktualicja softu, bo SE nie mial by co reklamowac w TV. W moim przypadku nastepnym fonem bedzie HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Dobry wyświetlacz? Padlina w porównaniu do innych Lowendów, no i jeszcze nie ma nawet MT...(większość)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

osobiscie? ;d nie wybrał bym x8 drugi raz.. marło ramu.. nie mam Multitoucha, stary procek brak flasha (costum ma wiele błedów i wolny) wolał bym poczeac i kupic cos hight end, juz trosze kaski uzbierałem ;d i zastanwaim sie medzy sensation a sensation xe :D ale szybko to nie nastpąpi :C :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe iż bym go nie kupił ponieważ za mało ramu, brak Auto focusa i wgl. Jeśli miałbym kupować następny telefon to kupił bym Samsung Galaxy Ace dużo ramu dobry system Samsung dba o klientów a nie jak SE.

Dziękuje ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dużego wyboru bym nie miał, z jednego powodu... Cena. Niewątpliwie, ten fon ma dużo negatywnych opinii, ale jednak cena przyciąga takiego przeciętnego kowalskiego, nie wiem czy dokładnie w tym przedziale cenowym (~400zł), znalezlibyscie cos pod kazdym względem lepszego. Po podkręceniu procka i zainstalowaniu multi-toucha da sie przeżyć i wcale nie jest tak źle jak co niektorzy piszą... Ja płacąc taką, a nie inną cenę za ten telefon wiedziałem czego się spodziewać i wiedziałem jaka jest polityka SE (czyli np dostęp do aktualizacji, czy blokowanie mt/wifi(n)) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi