Skocz do zawartości
barzant

Wyjaśnienie problemu "zamulania" bezpośrednio po odblokowaniu i częściowe rozwiązanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz w ogóle zapomnieć o aktywnej tapecie bez mulenia intefejsu na ace :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robiłem wipe, a co do mulenia asa to na 2.2.1 jaką bym tapetkę nie zapodał to telefon chodził jak należy, a na tym nawet na zwykłej jest problem :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet jeśli, to ja jestem w stanie poświęcić aktywną tapetę za lepszego gpsa, brak błędu wifi i parę innych drobiazgów ;)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tytus... widziałeś ile livewallpaper'ów jest na stockowym fw ? to chyba o czymś świadczy... lepiej, że nie daja zbędnych i obciążających procesor aplikacji i gadżetów niż jesli mieliby naszpikować naszego niezbyt mocnego Ace'a syfem, po którym odechciałoby nam się jakichkolwiek kontaktów z firmą samsung

a propos wipe.. robiłeś oba wipe'y ?

jeżeli laguje ci na Go to może sprawdź ADW (byle nie EX bo będzie się tak samo zachowywał lub gorzej)

a jeżeli na darmnowym ADW tez ci zamuli to masz zbyt dużo procesów w tle... innego wytłumaczenia nie mam... ale biore pod uwagę,że nie wszystko nam powiedziałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DzerY

Zainstalowałem Go lunchera i teraz posiadam dwa launchery(z systemowym). Na pierwszy rzut oka najbardziej przypadł mi do gustu sam kalendarz, takiego brakowało mi w samsungowym launcherze. Jeśli odinstaluje samusngowy to jak go mogę przywrócić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeżeli laguje ci na Go to może sprawdź ADW (byle nie EX bo będzie się tak samo zachowywał lub gorzej)

No to dziwne, bo na moim poprzednim telefonie, HTC Magicu, który jest znacznie słabszym sprzętem, to zwykły ADW szarpał nieziemsko, a ADW Ex chodził jak marzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przydział ramu... rozwiązany aktualizacją adw free.. zresztą rozwiązany bodajże w lipcu tego roku, bo czekałem na tę aktualizację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tytus... widziałeś ile livewallpaper'ów jest na stockowym fw ? to chyba o czymś świadczy... lepiej, że nie daja zbędnych i obciążających procesor aplikacji i gadżetów niż jesli mieliby naszpikować naszego niezbyt mocnego Ace'a syfem, po którym odechciałoby nam się jakichkolwiek kontaktów z firmą samsung

a propos wipe.. robiłeś oba wipe'y ?

a jeżeli na darmnowym ADW tez ci zamuli to masz zbyt dużo procesów w tle... innego wytłumaczenia nie mam... ale biore pod uwagę,że nie wszystko nam powiedziałeś

Wiem że nasz sprzęt nie jest mocny, ale dziwi mnie że animowane tapetki i to dość paliwożerne chodziły dość nieźle na froyo, a tu żadna nie chce ruszyć. Lagi występujące przy starcie najmniej są zauważalne na GO tak że ADW i inne odpadają (sprawdzałem).

Co do wipe to robiłem oba.

Jeszcze jedno czytałem że na 2.3.4 występował czas opóźnienia po wybudzaniu, a na tym moim 2.3.5 (XWKS9) ekran blokady pojawia się natychmiast po wciśnięciu HOME lub POWER ale po odblokowaniu jest masakra przez jakieś cztery - pięć sekund.

Pokombinuję trochę może jeszcze raz zrobię wipe, a jak się do tego nie przyzwyczaję to wracam do froyo.

Dzięki chilli.chilli.bang za zainteresowanie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawdź na czystym fw... po flashu odinem wrzuć go launchera, a potem wrzucaj aplikacje i po kazdym zainstalowaniu sprawdz wybudzanie...

ja mogę powiedzieć jedno - skype muli niesamowicie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi