Skocz do zawartości
barzant

Wyjaśnienie problemu "zamulania" bezpośrednio po odblokowaniu i częściowe rozwiązanie.

Rekomendowane odpowiedzi

przy włączaniu telefonu w ogóle czy przy włączaniu telefonu przez zbudzenie ze standby ?

jezeli to pierwsze to jest to normalne, system skanuje kartę sd (media, ładowanie aplikacji z karty itp).. zamulanie jest związane z tym, że procesor aktualnie moc zużywa na włączenie systemu, jesli posiadasz kartę sd najwyżej klasy 4 to nie dziwię się, że tak wolno... ja mam kartę class 10 i system ładuje się bardzo szybko

jeśli jednak ta druga opcja to może spróbuj wifi nie usypiać....wybierz w ustawieniach wifi Zasady trybu uśpienia na nigdy gdy podłączony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chodzi o wybudzanie po dluzszym okresie czasu, nie wlaczanie i ladowanie systemu. swoja droga ladowanie system myslalem ze tak dlugo trwa zawsze, ale jezeli twierdzisz ze to wina karty, to podmienie na szybka, bo faktycznie to troche przymula. mam zainstalowana ta, ktora dali mi z telefonem, czyli pewnie do szybkich nie nalezy..

natomiast problem spowolnienia z uspienia juz zniknal. zwiekszylem czestostliwosc min procesora dwukrotnie z 240 na 480 i gra muzyka.

softy, czy programy nie maja z tym nic wspolnego.

pozdrawiam w kazdym razie i dziekuje za rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kartę to chyba dają najniższej klasy (nawet na niej nie jest napisane jakiej jest).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qazi
    zwiekszylem czestostliwosc min procesora dwukrotnie z 240 na 480 i gra

teraz będzie ci zżerał szybciej baterię ,no przecież ktoś specjalnie to wymyślił

że jak fon jest uśpiony to CPU zwalnia bo jest nie wykorzystywany

wszystko po to aby bateria dłużej trzymała ... ale jak cię to nie rusza to twoja wola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taki sam problem używam GO Lunchera i jest to samo. Gdzie można zwiększyć częstotliwość proca?

Na frodo się nic nie wieszało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi