Skocz do zawartości
maario78

Taryfa Pantera II (pytania)

Rekomendowane odpowiedzi

KunDun

Sama zamiana jest za free, ale jak zobaczysz pod linkiem SMS-y w Orange na okrągło - Bez limitu - www.orange.pl to niestety SMSy jako usługa są już płatne 25zł miesięcznie, podczas gdy Pogaduchy od abonamentu 69,90 są za free. Także nie polecam zamieniać :/ Chyba, że masz 25zł na zbyciu co miesiąc.

Ja w końcu zostałem przy Pogaduchach, bo szkoda mi kasy na SMSy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak aktywować te dodatkowe 500Mb? I o co chodzi z tymi hotspotami, bo tego nie rozumiem.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Jeśli masz Panterę II i abonamenty 89,90 lub 129,90, to wystarczy, że na portalu Orange.pl włączysz usługę Internet bez limitu danych - Bez limitu - www.orange.pl . Za 0zł masz wtedy 500MB. Dla niższych abonamentów jest to 250MB ale płatne 25zł, a dla wyższych 1GB za 0zł. Wszystko jest pod linkiem. Włączenie tego jest możliwe albo przez internet albo w telefonicznym BOKu (*100) ewentualnie *500 (automatyczne biuro obsługi).

Hotspoty już tłumaczyłem, przeczytaj cały temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rudi91

@KunDun: no właśnie.. a już miałem nadzieję, że znalazłeś jakoś obejście tego :D aż poszedłem do salonu Orange dziś, lecz niestety tam potwierdzono to, że SMSy są płatne 25 zł/m-c...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KunDun dzięki Ci bardzo za informacje. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Nie ma za co (zawsze można piwko postawić :P).

Ogólnie jak coś wygląda zbyt korzystnie, to polecam to jednak potwierdzić telefonicznie/w salonie, bo strona orange.pl jest tak skonstruowana, żeby nie wszystko było widoczne na pierwszy rzut oka.

Pozdro :)

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem właśnie w salonie Orange.

Pytałem odnośnie "internetu bez limitu danych", konkretnie taryfy za 89,90 i wygląda to tak.

W pakiecie mamy 1GB za free, po jego wykorzystaniu prędkość nie zwalnia i nalicza dodatkowe koszta, lecz jeżeli weźmiemy do tego 1GBta dodatkowo 500MB za 0zł, wtedy po wykorzystaniu 1,5GB transfer spada do 64kb/s i nie nalicza dodatkowych kosztów.

Co do minut to mamy ich 300 + 30 (przez rok) do wykorzystania do wszystkich sieci (play też) wymienne na 300 sms też do wszystkich sieci.

Prócz tego nielimitowane rozmowy w Orange przez cały okres umowy + 1200 min co miesiąc na wybrany nr orange lub stacjonarny + przez 9 miesięcy darmo usługę "zatrzymaj czas do wszystkich ".

Darmowe smsy niestety są płatne we wszystkich taryfach.

Wydaje mi się że jak na 89 zł to oferta dość dobra, biorąc pod uwagę że prawie wszystkich znajomych (90%) mam w sieci orange do tego 1,5GB transferu + własna sieć w domu bez limitu w zupełności wystarczy aby nie narażać się na jakieś dodatkowe koszta i śmiało mieścić się w kwocie abonamentu.

Wiadomo że jeżeli ktoś ma wielu znajomych w innych sieciach to te oferty już nie są tak korzystne.

GT-I9000 CM7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia jak przez tapatalk postawić piwko.

Mając abonament 129zl gdzie 1,5Gb jest w pakiecie można dostać jeszcze 500Mb, elegancko. Konsultant mówił właśnie coś o dodatkowych Mb ale jak na następny dzień dzwonilem na *100 to inny już facio nie wiedział o czym ja mówię z tymi dodatkowymi Mb-ami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam takie pytanie, jestem obecnie w Orange POP i mam trochę kasy na koncie i jeśli przejdę na abonament Pelikan II za 89,90zł to czy tamte konto zostanie zasilone na abonament czy jak to jest w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dysan

Zacytuję maario78 "Prócz tego nielimitowane rozmowy w Orange przez cały okres umowy".

Czy ja to muszę jakoś włączyć? Co z pakietem pogaduchy? Mam pantere II za 69 zł, czy ten pakiet też muszę ręcznie uaktywnić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi