Skocz do zawartości
maario78

Taryfa Pantera II (pytania)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje czy dzisiaj z oferty zniknął SGS+? Trochę dziwne jeszcze dzisiaj jak patrzyłem na abonament pantera 69zł był za 129zł, teraz zupełnie gdzies zaginął :|

Potwierdzam, gdy patrzyłem ostatnio na aktualną ofertę Orange, Samsunga Galaxy S Plus już w niej nie było. Ciekawe dlaczego, może cena zrobiła się zbyt niekonkurencyjna? Sam obecnie coraz mocniej zastanawiam się nad zmianą operatora np: na Heyah - obecnie pod paroma względami oferują znacznie korzystniejsze warunki niż Orange. Mają ciekawsze ceny SMS-ów i lepsze pakiety na rozmowy. O roamingu już nawet nie wspominam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

panowie a jak jest w abo Pantera II 120 - tam jest 0,5 GB pakiet w prezencie. czy po wyczerpaniu transfer spada i nie nalicza czy tez nalicza? czy zeby nie naliczal trzeba wykupic 250 MB za 25 pln i wtedy po wyczerpaniu tego dopiero nie nalicza?

Pantera - Abonament - www.orange.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Niestety tak - abonamenty 120 i 225 są nieco upośledzone w tym sensie. Żeby za Internet nie płacić i tak musisz zapłacić 25zł :/

Innymi słowy - po wykorzystaniu 0,5GB normalnie zapłacisz w PLN za korzystanie z neta, ale jak wykupisz 250MB (czyli usługę Internet bez Limitu Danych) to po ich wykorzystaniu spada transfer i już nie płacisz nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie rzecz ujmując Orange ma dość dziwne taryfy. Wcześniej byłem w Play, zasady były dość jasne i przejrzyste, niemniej jednak zasięg był do kitu i ceny telefonów poszybowały w górę. Zdecydowałem się na Panterę II tylko i wyłącznie dla Galaxy S2 za 49 zł w promocji. W każdym razie przed włączniem/wyłączniem jakiejkolwiek usługi w Orangu polecam przewertować wszystkie regulaminy. Można znaleźć smaczki takie jak np. darmowa usługa "Zatrzymaj czas do wszystkich" jedynie przez 9 mies. Jeśli się jej nie wyłączy to sami naliczą bez uprzedzenia chyba 15 zł. Jednym słowem oferta Orange to jeden wielki zamęt...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja wzielem 4 dni temu tel. w orange SE Arc S w taryfie Pantera II za 69.90 darmowy pakiet na internet 500MB po wykorzystaniu tego pakietu myslalem tak jak wiekszosc z was i jak mi powiedziano transfer spada i mozna dalej korzystac bez oplat a tu du*a do zaplaty 2458zl

---------- Post dołączono o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

czyli wnioskuje z tego co tu czytam ze trzeba wykupic np.pakiet 300MB za 9zl i bedzie mozna korzystac do woli szkoda ze operator mi ta opcje odradzil skoro mam 500MB w prezencie to po co wiecej placic za abonament no a tak mam ladna sumke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej w Orange jest internet bez limitu. W Twoim abo kosztuje taka przyjemnosc 25 zl. Jest to dodatkowe 500mb po ktorych predkosc spada. W abo 89 jest to za darmo, ale rowniez trzeba to sobie wlaczyc. Usluga nazywa sie internet bez limitu. Co do naliczonej kwoty za net, skladaj reklamacje, na 99 % Ci anuluja oplate.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Problem w tym, że kolega nie kupił tego pakietu, a 500 mb o którym mówi, to te które przysługują mu w abonamencie. A w przypadku ich wykorzystania nie ma efektu lejka, tylko płaci się normalnie. Więc nie ma czego reklamować.

Tapnięte z mojego Galaxy Mini :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kwota jest przerazajaca za kilka godzin w necie wedlug jakich stawek oni to naliczaja...myslisz ze reklmacja cos pomoze...? Ktos mila moze tki przypadek...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem pracownikiem biura reklamacji, jezeli to sie zdarzylo pierwszy raz jak najbardziej mozna to rozpatrzyc pozytywnie. Napisz do mnie na priv.

Edit : ostatnio mielismy kolesia ktory nabil 126 tysiecy przez jedna noc, takze ciesz sie bo moglo byc gorzej ;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi