Skocz do zawartości
maario78

Taryfa Pantera II (pytania)

Rekomendowane odpowiedzi

KunDun
    ostatnio mielismy kolesia ktory nabil 126 tysiecy przez jedna noc

Pewnie nie możesz powiedzieć, ale nie sposób nie zapytać - jak to jest możliwe :o ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy 42mb/s i starej taryfie jest to jak najbardziej możliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Facet pobral przez jedna noc ok 26 giga...zgodnie z cennikiem mu policzylo ktory jest horendalnie duzy bez uruchomionego pakietu, wyszlo tyle.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to prawda, że w orange występuje 4-stopniowy etap negocjacji? I jeżeli tak to mam szansę przy przedłużeniu abonamentu urwać 1gb internetu za cenę abonamentu 69.90zł? Dodam, że w orange jestem 4 albo 6 rok już, dokładnie nie wiem musiałbym sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem jest 4-stopniowy etap negocjacji oferty, ale z czego wiem to głównie dla klienta biznesowego ( w wyjątkowych okolicznościach dla indywidualnego i dodatkowo nic SUPER nie otrzymasz), a osoba, która miała takowe uprawnienia w Poznaniu już nie pracuje (Czarna). Ale można próbować ;) Przede wszystkim zacznij "żulić" przez telefon, że oferta ok, ale konkurencja daje więcej i rozważasz przejście... Przy 2, 3 telefonie MOŻE poskutkuje ;) Nic Cię to nie kosztuje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    unnami

Hej, ja przedłużałem teraz umowę i tam było coś o smsach na okrągło i było napisane 0 zł i ja to zamówiłem razem z abonamentem (89,90) to znaczy ze:

a) doliczą mi 25 zł ale bede mogl to wlaczyc

b) najpierw trzeba to wlaczyc

c) to jest za darmo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hej, ja przedłużałem teraz umowę i tam było coś o smsach na okrągło i było napisane 0 zł i ja to zamówiłem razem z abonamentem (89,90) to znaczy ze:

a) doliczą mi 25 zł ale bede mogl to wlaczyc

b) najpierw trzeba to wlaczyc

c) to jest za darmo?

W Panterze nie masz czegos takiego jak sms na okraglo za 0 zl. Usluga ta jest platna 25 zl. W Panterze masz rozmowy do Orange za 0 zl:-) jesli wlaczyles te sms to zostanie Ci doliczona ta kwota do rachunku.

Wysłane z Motoroli Razr za pomoca Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też dołącze do dyskusji.Przedłużyłem umowę z Orange 2 m-ce temu .Wybrałem Pantere II za 89,90 zł. Po tym okresie moge już coś powiedzieć.Otóż jeżeli chodzi o internet to trzeba aktywować usługę 500MB aby cieszyć się z bezpłatnego internetu.Dużo siedzę na necie ale jeszcze nie udało mi się przekroczyć 1,5GB.Co natomiast mi się nie podoba to to ,że połączenia z *100 i *500 już nie są za darmo( poprzednio w abonamencie Na Rozmowy-75 zł. nic mi nie doliczało,to samo sms-y za granicę w abonamencie na rozmowy nic nie płaciłem a teraz trzeba bulić- stwierdzono że to roaming!!!!!!!!).Teraz rzeczywiście trzeba wszystko przewertować co jest w cenie abonamentu a za co trzeba płacić.Bylem w salonie zapytać dlaczego mam przekroczoną o 12 zł.kwotę abonamentu to pani stwierdziła ,że powinienem przed podpisaniem umowy przewertować regulamin. Ale kontakt z biurem obsługi powinien byc darmowy bo to trochę przegięcie.Teraz wystrzegam się dzwonienia do nich a do sms-ów ściągnąłem programik z Google Play i po sprawie.No i przez 6 m-cy 59,90 a dopiero potem 89,90 zł. I telefonik Samsung Galaxy S+ za 3 zł. Ogólnie taryfa dobra oprócz tych paru niedociągnięć to mogę ją polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zamierzam zmigrowac do Orange wlasnie do pantery 49,90. Tylko tak jak wyzej ktos napsial boje sie ze ktoregos pieknego dnia obudze sie z reka w nocniku i kilkoma tyś zl do zaplaty.... Jak myslicie warto jeszcze troche poczekac az zalożą na te taryfe tez lejek czy nie ma na to szans.... W koncu to niby abo internetowe a tu takie cos.....

Po drugie jesli juz sie zdecyduje, czy 3g watchdog ustrzeze mnie przed przekroczeniem 500MB czy nie bardzo - jest moze jakas apka od orange dedykowana do takich celow? No i czy sa jakies aplikacje ktore wlaczaja same przesyl danych - bo rozumiem jesli sam manualnie odhacze przesyl danych w ustawieniach andka to zaden kB sie nie naliczy....

Po trzecie, (j.w.) co oni naliczaja jeszcze dodatkowo (ktos juz przebrnal przez regulamin)?

Po czwarte, czy ~500zl za HTC One V to duzo przy takim abo?

Piwko leci za sensowne odpowiedzi!

Dzieki!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Po kolei spróbuje pomóc:

1. 500MB to wcale nie tak mało - zależy to oczywiście co chcesz robić z tymi pakietami, ale bez oglądania filmów na YT czy jakichś transmisji na żywo, będzie Ci ciężko je wyczerpać.

2. Wątpie, żeby założyli lejek, bo ich usługa (dodatkowo płatna) Internet bez limitu danych straciłaby sporo klientów (którzy wykupują ją żeby się zabezpieczyć).

3. Jeśli dobrze skonfigurujesz tegoż Watchdoga to będziesz bezpieczny - nie pytaj jednak tu jak to zrobić, bo w temacie aplikacji wielokrotnie to tłumaczono :) HTC One V ma ICSa, który posiada wbudowane mechanizmy zliczania pakietów oraz blokady przy określonym limicie, jednak nie jest to tak pewne rozwiązanie jak wspomniany Watchdog, bowiem różne są sposoby naliczania danych.

4. Jeśli aplikacje instalujesz z pewnego źródła, to same Ci internetu nie włączą.

5. Jeśli chodzi o dodatkowe koszty - troszke zbyt ogólne to pytanie ;)

6. One S jest dużo droższy w tej ofercie? One V można już za ~800zł kupić na allegro, więc różnica nie jest ogromna. Z drugiej strony abonament 49 nie jest duży, więc ciężko o lepsze zniżki - decyzja należy do Ciebie.

W razie czego pytaj dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi