Skocz do zawartości
maario78

Taryfa Pantera II (pytania)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki wielkie, co do 5. to chyba faktycznie bede musial przestudiowac regulamin (o ile go znajede na sieci ;/ ) ale generalnie chodzi mi o koszty poza abo (nie tylko sms i min.). Czy np. jakies uslugi trzeba powylaczac zeby nie naliczalo dodatkowo za jakies pogaduchy itp.

Pzdr!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Na starcie nie jest włączone nic, co by powodowało dodatkowe koszty. Jednak gdybyś chciał włączać jakieś usługi (np. przez OrangeOnline) zawsze poszukaj szczegółowego regulaminu danej usługi, bo nie wszystkie koszty są wyszczególnione w Menu, w którym się je włącza.

Poza tym wszelkie opłaty za SMSy, minuty i KB po wyczerpaniu tych, które Ci przysługują znajdziesz tu: cennik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stiv69

Nie wiem dokładnie jak jest z ofertą indywidualną , ja mam kilka tel. na firmę i założone konto online i tam wszystkie dodatkowe usługi sobie włączam i wyłączam.Każdy pakiet jest dokładnie i prosto opisany wraz z ceną i każda aktywacja i dezaktywacja jest potwierdzona sms.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam ...wlasnie ja mam podobna sytuacje...myslalem logicznie ze jak podepne do mojego laptopa moj nowy tel zeby zrobic aktualizacje..to bedzie za darmo a tu mi policzyli 250 zl. mam taryfe delfin II w orange,nowy tel. mam dopiero 2 tyg. i nawet mi nie przyslali instrukcji obslugi to skad mam wiedziec to moj pierwszy dotykowy HTC One V...pozatym jestem swiezy a ze nie pracuje wiec wziolem to cacko zeby nie cofac sie w rozwoju....prosze o porade co mam robic bede wdzieczny Kawaler 61 lat...pozdrawiam i dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Delfinie możesz włączyć pakiety internetowe (możesz to zrobić sam przez Orange online).

Tu masz opis wszystkich dostępnych pakietów: Pakiety internetowe - Usługi - www.orange.pl

A tu opis pakietu 300 MB (po przekroczeniu 300 MB spada transfer, ale nie są naliczane dodatkowe opłaty): Pakiet 300MB - Usługi - www.orange.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi