Skocz do zawartości
squadnik

Telefon nie wybudza się przyciskiem odblokowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kolego wrócił z serwisu i działa dobrze? Mam ten sam problem. Jutro jeszcze potwierdzę ale wydaje mi się, że to przez roaming..... W domu tel korzysta z nadajnika plusa i wifi... Telefon działa dobrze. W pracy nie włączał mi się ze 2 razy na 8 godzin.... Wyłączyłem pobieranie danych w roamingu i jest dobrze... Co to może być... Bo nie sądzę, że to procesora wina...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LukQQu

Ja mam podobny problem... mianowicie telefon upadł mi na chodnik :facepalm3: desire nie chce sie "obudzić" po wygaszeniu podświetlają się tylko i wyłącznie klawisze.. co ciekawsze jak telefon poleży z godzinę nie ruszany, wygaszony i wcisnę przycisk żeby go odblokować to normalnie ekran się włącza i wszystko jest ok... a jak go znowu zablokuje to już się potem nie budzi ;/ ustawienia fabryczne nic nie pomogły. Myslicie ze przyjma mi telefon na gwarancje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam informacje mogącą w znacznym stopniu dopomóc co poniektórym osobom. Zauważyłem że sytuacja występuje tylko (w moim przypadku, być może komuś ta info. się przyda) gdy mam na ekranie założoną wszelką folię ochronną, bądź futerał.

Edytowane przez kobalto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mxx_rs

W moim, ktory mam od 2 dni dzisiaj mialem to samo :(

W wildfire tez sie zdarzalo ale po kilku nacisnieciach guzika zaskakiwal a tu pomoglo dopiero wyjecie baterii :/

Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam informacje mogącą w znacznym stopniu dopomóc co poniektórym osobom. Zauważyłem że sytuacja występuje tylko (w moim przypadku, być może komuś ta info. się przyda) gdy mam na ekranie założoną wszelką folię ochronną, bądź futerał.

Nie rozumiem po co komu folia ochronna na ekranie?

Telefon przy normalnym uzytkowaniu (mam od grudnia i nosze w kieszeni w jeansach) nie ma ani jednej ryski. Desire ma powloke rubinowa. Trzeba sie napracowac zeby zarysowac ekranik w tym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mxx_rs

Dzisiaj rano przegiela sie przyslowiowa pa...a ;)

Nie wybudzal sie za kazdym razem i nie widzial karty - reset fabryczny z poziomu tel i jest ok.

W zwiazku z tym przynajmniej w mojej opinii nie jest wynika to z usterki hardware'owej tylko softu.

Swoja droga - moj dezi stal sie teraz krolikiem doswiadczalnym bo poswiecilem wszystkie dane na rzecz resetu w imie dobra nauki.

Tylko ... jesli problem wroci to co pomoze serwis ? Wgraja ten sam soft, skasuja wszystko tak jak ja i bedzie chodzil... do czasu...

Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Root, S-OFF, porzadny rom i wteduy mozna testowac. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po wgraniu romu dzialal dwa dni po czym dzisiaj dwa razy musialem wyjac i wlozyc baterie.... ehh lipa... mozna jakos uatawic kombinacje przyciskow aby zrobil reset telefonu bez wlaczenia i odblokowania ekranu? Wczesniej mialem bez folii i tez to samo takze u mnie to niewina folii.. nieraz jak ktos dzwoni to tez wyswietlavz niezaskakuje..

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalezy jakiego romu ;) Romy to temat rzeka i nie mozesz zalozyc ze po wgraniu jednego wszystkie beda dzialac tak samo zle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem org rom i na miui jest to samo... zreszta wgrywalem miui z dwoma roznymi kernelami i tez jest tak samo... stawiam, ze to cos hard nie software.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi