Skocz do zawartości
Eric

Można sprawdzić historie urządzenia?

Rekomendowane odpowiedzi

Eric

Zamówiłem v30, dostałem telefon od komputronik czy interesuje mnie sztuka powystawowa, powiedziałem że nie, i jeśli nie znajdą telefonu do wieczora anuluja zamówienie. Za 5 min dostaje sms że przesyłka została skompletowana i gotowa do wysyłki. Oddzwonilem na numer który do mnie dzwonił podałem numer zamówienia ale pani powiedziała nie ma informacji. I pytanie jak w tytule można sprawdzić historie telefonu po numerze imei?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eric nie ma takiej możliwości niestety, na szczęście jak coś będzie nie tak albo będzie budziło wątpliwości masz prawo odesłać do 14dni. Mi ten sklep taki numer wyciął że chcieli mi opchnąć tablet nie powystawowy a używany ze zwrotu i to będąc fizycznie na miejscu, podziękowałem i kupiłem gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ssimoo

Na pudełku będą plomby - jeśli będą zerwane to wiadomo, że ktoś wcześniej w jakimś celu otwierał pudełko / wyciągał telefon. Nie robią tego w celu podbijania gwarancji czy czegokolwiek innego.  

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eric

@up tak właśnie myślałem ale rozwiałeś moje wątpliwości jeśli wrócę z pracy i zobaczę plomby to będę spokojny 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że temat stary, ale dla potomnych dodam, że z tymi plombami to niekoniecznie tak jest. W X-KOM można kupić telefony ze zwrotów i powystawowe (sklep uczciwie wystawia sprzęt pod nazwą "Outlet" i w stosownie obniżonej cenie), ale na sprzęt dostaje się 24 mc gwarancji producenta i uwaga pudełko jest zaplombowane plombami producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
spec-naz1

Pewnie wysyłają telefony na przedsprzedaż a tam są one przygotowywane przez producenta do ponownej sprzedaży;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi