Skocz do zawartości
Tomaszek1994

Kupno nowego Nexusa S, czyli kilka pytań do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

wil3

A ja najchętniej kupiłbym Nexusa S w obudowie iPhone 4 z zakrzywionym czterocalowym Super Amoledem z gorilla glass i bez fizycznych przycisków :E A poważnie, tak kupiłbym jeszcze raz Nexusa S, to najlepszy telefon, jaki miałem i nie mam na myśli tylko hardware - wygląd tego telefonu z przodu jest obłędny (tafla szkła od góry do dołu bez żadnych widocznych przycisków w trybie wygaszenia ekranu). Nawet plastikowa obudowa nie psuje (bardzo) ogólnego pozytywnego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buchi

z tego co wiem, to iPod jest odtwarzaczem muzyki z dostępem do netu tak? dlatego do końca nie rozumiem dlaczego porównujesz odtwarzacz z telefonem? ok, na iPodzie możesz pograć w ptaki, wejść na neta etc, ale to wciąż nie jest telefon. dlatego powiem Ci, że nie będziesz żałował wyboru Nexusa S, ja kupiłbym go jeszcze raz, a później jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    H0MER

iPod Touch 4G to taki chudy iPhone 4 bez funkcji telefonu. Z bardziej znaczących różnic to 256MB ram czyli 2x mniej niż w iPhone. Poza tym to samo przy czym cena 3x niższa :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@H0MER Jeśli chodzi o aplikacje Facebook to czy dostaje od niej powiadomienia na bieżąco, tak samo jak na iPodzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    H0MER

Oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wil3 Co z tymi filmikami? Mogę na nie liczyć? Oczywiście jeśli to nie wielki problem dla Ciebie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3

@Tomaszek1994, sorry wczoraj nie dałem rady :)

Asphalt 6:

Modern Combat 2:

Uprzedzam, że filmy kręcone dość średnią cyfrówką :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie za filmiki! :) Rzeczywiście Nexus S spisuje się w porządku pod względem gier. Mam jeszcze wątpliwości co do sygnału i tylnej obudowy..

Nie gubi zasięgu, 3G działa dobrze? Jeśli chodzi chodzi o obudowę to czy nie lata, nie skrzypi nic? Jak to z tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3
    Dzięki wielkie za filmiki! :) Rzeczywiście Nexus S spisuje się w porządku pod względem gier. Mam jeszcze wątpliwości co do sygnału i tylnej obudowy..

Nie gubi zasięgu, 3G działa dobrze? Jeśli chodzi chodzi o obudowę to czy nie lata, nie skrzypi nic? Jak to z tym jest?

Tylna obudowa się z czasem rysuje (drobne ryski widoczne pod pewnym kątem), ale to minus błyszczącego plastiku z którego jest zrobiona. Nic nie skrzypi, obudowa jest bardzo dobrze spasowana, aczkolwiek mi się odkleił digitizer (patrz mój wątek w dziale pomoc techniczna - Digitizer się odkleja?). W wymienionym Nexusie wszystko jest idealnie spasowane i nie mam się do czego przyczepić.

Mój egzemplarz nie ma żadnych problemów z zasięgiem WiFi i 3G. Poprzedni egzemplarz też nie miał.

Nie marudź już, tylko kupuj ;)

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    H0MER

W moim lata nieco ramka wokol ekranu, to samo przyciski glosnosci (tak juz od nowości). W porównaniu do iPhone czy iPad bardzo słaby zasięg wi-fi. Zasięg 3G czy GPS jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi