Skocz do zawartości
Tomaszek1994

Kupno nowego Nexusa S, czyli kilka pytań do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

wil3

W sumie jak się teraz przyjrzałem, to u mnie też przycisk głośności lata ;) ale to niezauważalne, moim zdaniem...

Cóż, nie jest to obudowa IP4, ale nie za to lubię ten telefon :)

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    H0MER

W moim przypadku był to pierwszy telefon, który odwrócił moja uwagę od jabłek ;) a teraz mam duża ochotę na Lumie 800 odkąd 4S "du*y nie urywa" a Galaxy Nexus trochę przeraża wielkością. I tak pewnie przy najbliższym przedłużeniu umowy skończy sie powrotem na iPhone, w tym wypadku 5. Mam sporo kasy wydanej w AppStore...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Przymieżam siędo kupna Nexus S mam pytanie. Skoro ten tel. nie ma kart pamieci, co widze jako duzy minus, jak sie wgrywa pliki? przez kabel USB i komp wykrywa jako dysk wymienny czy jest jakis inny sposob?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IceMan_

Tak, komputer wykryje go normalnie jako pamięć masową ;).

Transformer - Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3

Dodam jeszcze, że 13.3GB (bo tyle zostaje dla użytkownika) w zupełności wystarcza, jeśli nie zamierzasz trzymać w telefonie filmów mkv. Mi się nie udało zejść poniżej 6GB wolnej pamięci, mimo, że nie oszczędzam miejsca (mp3, mapy Sygica, dokumenty, w cholerę zdjęć, swego czasu ROMy). Jeśli o mnie chodzi, to brak slotu na kartę pamięci to zaleta i mniej kłopotu (wyjmowanie baterii, żeby włożyć kartę pamięci mnie wkurzało).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    H0MER

Pamięc wlutowana iNAND jest w dodatku szybsza od kart sd i nie trzeba po zakupie telefonu biegać za nią po sklepach czy allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homarkrab

Nie będziesz moógł, dlatego że Oni dają własną gwarancję a nie Polską. To nie sa telefony do polskiej dystrybucji.

Możesz oddać do serwisu (jak nie zniknie z mapy:)) i tam reklamować.

poniżej krótka wytyczna z Samsung Polska:

Dziękuję za kontakt z firmą Samsung. Pragnę poinformować, że w przypadku zakupu telefonu poza granicami

RP i ewentualnego późniejszego reklamowana sprzętu na terenie Polski trzeba spełnić następujące kryteria:

- model telefonu zakupiony poza granicami RP musi być również oferowany na terenie Polski,

- w celu ubiegania się o naprawę należy posiadać czytelny dowód zakupu dotyczący przedmiotowego telefonu,

Spełniając powyższe warunki może Pan ubiegać się o naprawęwarunkową. Nie jest to jednak naprawa

gwarancyjna, ponieważ o taką naprawę może ubiegać się Pan tylko raz. Serwis nie ma określonego czasu, w

ciągu, którego taka naprawa musi być zrealizowana, jednak serwis dokłada wszelkich możliwych starań, aby

wadę usunąć możliwie jak najszybciej. Naprawie warunkowej nie podlega oprogramowanie telefonu.

Naprawy warunkowe rozpatrywane są indywidualnie i firma Samsung zastrzega sobie możliwość odmowy

wykonania takiej naprawy. W takim przypadku pozostaje oczywiście możliwość wykonania naprawy odpłatnej.

W celu ubiegania się o naprawę warunkową należy kontaktować się z poniższymi dwoma autoryzowanymi

sieciami serwisowymi posiadającymi autoryzację Samsung:

Autoryzowany serwis Samsung, Huawei, Toshiba, Emporia, AnyData, Alcatel, Gigaset, ZTE. - - || Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Regenersis (Warsaw)

W przypadku dalszych pytań bądźteż wątpliwości zapraszam do ponownego kontaktu z firmą Samsung przez

ponowne wypełnienie formularza bądź dzwoniąc na infolinię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Własnie wszedłem z ciekawości, aby zobaczyć co u Was słychać :) Na razie wstrzymałem się z kupnem Nexusa, z kilku powodów... Jednym z nich jest brak egzemplarzy na allegro, a gość który je wcześniej wystawiał nie odpisuje. :D Rozumiem, że Twoja odpowiedź rakers odwołuje się do mojej pierwszej wiadomości, dziękuję. Zachorowałem znów trochę na punkcie iPhone'a 3GS :facepalm:

OFF TOPIC: Wesołych Świąt Wam życzę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3
    Zachorowałem znów trochę na punkcie iPhone'a 3GS

Nikt nie jest doskonały :E

P.S. Wesołych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    H0MER

3GS nie jest zły, ale to bardziej odpowiednik Nexus One.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi