Skocz do zawartości
djtimon89

info Ile godzin wytrzymuje wam bateria w Mini Pro (SK17i)?

Ile godzin wytrzymuje wam bateria?  

103 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ile godzin wytrzymuje wam bateria?

• Poniżej 12 H
        30
      • 12-24 H
        31
      • 24-36 H
        25
      • 36-48 H
        4
      • 48-60 H
        1
      • 60-72 H
        6
      • Powyżej 72 H
        0

Rekomendowane odpowiedzi

Ile godzin wytrzymuje wam bateria?

Możecie pisać do czego na codzień używacie telefonu np. sms, połączenia, słuchanie muzyki,radia, korzystanie z WiFi,3G, granie itd.

NIE SPAMOWAĆ !!!

Edytowane przez Nekser
    Dodano prefix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

24-36h

-kilka razy dziennie używam WiFi (łącznie ok. 1,5h)

-ok 30 minut słucham muzyki

-ok. 100sms'ów

-ok. 2h połączeń

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

12-24h

- WiFi włączone praktycznie cały dzień

- 30-60 minut słuchania muzyki przez głośnik

- 10-20 sms

- 30 minut połączeń

- 30-60 minut grania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

36-48h

- polaczenia glosowe ponad 2h

- wlaczenie wyswietlacza ponad 2h

- wifi ponad 4h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

24-36h

wifi przez 8 h

odtwarzacz 8 h

kilka sms

2h angry birds

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Melzar

Aktualnie 92 godziny i mam jeszcze 21% baterii.

Telefon uzytkowany normalnie pisze dzwonie.(rozmowy tel z srednio 30 min dziennie)

okolo 30 min dziennie na wifi.

Ważne: Jestem caly czas na 2G.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

36-48 h

pierwszy raz od kupienia rozładowałam telefon od 100% do zera w nieco ponad 36h. Oczywiście dużo zabaw w stylu ustawianie dzwonków, nagrywanie, ściąganie aplikacji z Android Market, włączone wifi, dane w tle i wszystkie transmisje danych oprócz GPS, wyświetlacz nieco przykręcony do ok.60%. kilka smsów, kilka telefonów.

To mój pierwszy dotykowy smartfon z androidem, wcześniej miałam Nokię E52, w której bateria trzymała mi nieraz tydzień i strasznie wkurza mnie bateria w mini pro. Co sądzicie o nieoryginalnych zamiennikach o pojemności 1600 mAh? Warto kupić? Może wtedy chociaż do pełnych 3 dób dociągnie i to bez ograniczania [teraz mam powyłączaną większość funkcji, przyciemniony ekran itd.].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon mam od czwartku. z 100% do 2 % zeszło mi w 20godzin. Był to taki pierwszy cykl rozładowania. Słyszałem że po kilku takich cyklach bateria dopiero kształtuje swoją prawdziwą pojemność. Tak jak mówiłem: 20godzin wytrzymał, przy około 5 godzinach muzyki, około 200smsach, wyświetlacz na ok 60%, 15 minut rozmowy, pobieranie i instalowanie aplikacji z markety ( przy tym oczywiście połączenie WI Fi na ok hmm łaćznie 1.5h )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    greg.x

Używam mini pro pół roku, ostatnio jechałem autokarem jako pasażer nad morze, dla zabicia czasu korzystałem z telefonu, napisałem kilka smsow, kilka minut rozmowy, 2 lub 3 razy sprawdziłem drogę na nawigacji google i oczywiście net na mini operze. Nie mogłem uwierzyć na ile wystarczyło mi baterii, ... na 4 godziny, byłem zmuszony drugą część podróży podziwiac widoki za szybą. Tak mały wyświetlacz, a bateria wytrzymuje tyle co w laptopie. Nacodzień może nie jest to tak uciazliwe, ale jeśli w pracy nie podlacze tela do ladowania to często sie zdarza że juz radia w drodze powrotnej rowerem nie poslucham. Jeżdżąc rowerem zazwyczaj włączam endomondo do rejestrowania drogi (treningów). Przy wyborze następnego telefonu bardziej będę zwracał uwagę na "bakterie". Przypomina mi sie jak miałem jakies 7 bądź 8 lat temu motorola a925, jeden z pierwszych symbianow z 3G. Producent spodziewał sie, że tel bedzie potrzebował częstego ladowania, więc zaopatrzył zestaw w 2 baterie, staje dokująca z możliwością ladowania dodatkowej baterii, zestaw sluchawkowy BT i skorzany futeral. Obecnie o takim zestawie można pomarzyć nawet przy najwyższych modelach sluchawek.

Wysłane z mojego SK17i

Edytowane przez greg.x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm a czego Ty chcesz od baterii w czasie podróży? Gdzie gubi zasięg zmienia jak szalony maszty, słabszy mocniejszy sygnał to logiczne, że bateria szybko się wyładowuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi