Skocz do zawartości
djtimon89

info Ile godzin wytrzymuje wam bateria w Mini Pro (SK17i)?

Ile godzin wytrzymuje wam bateria?  

103 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ile godzin wytrzymuje wam bateria?

• Poniżej 12 H
        30
      • 12-24 H
        31
      • 24-36 H
        25
      • 36-48 H
        4
      • 48-60 H
        1
      • 60-72 H
        6
      • Powyżej 72 H
        0

Rekomendowane odpowiedzi

greg.x

Zgodzam sie z tym, że tel w takich warunkach ma większe zapotrzebowanie, ale 4h to zdecydowanie przesada. Podaj ze swoich doświadczeń chociaż 1 telefon który potrafi rozładować sie w takim czasie do zera.

Wysłane z mojego SK17i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tinasz

Xperie Mini Pro mam juz jakies 4-5 miesiecy. Rzeczywiscie bateria jest w nim bardzo slaba.

Jestem teraz zagranica w zwiazku z czym dzwonie duzo rzadziej, czasami troszke pogram (ale w niewymagajace graficznie gry), napisze smsa: po 11 godzinach od odlaczenia od ladowarki zostalo mi 30% baterii (1,5 godziny swiecenia ekranu). I jest to wynik wyzszy niz zazwyczaj, bo generalnie gdy z telefonu korzystam normalnie, tzn jestem w kraju, wytrzymuje on na jednym ladowaniu okolo 8-13 godzin (nie wiem z czego sie bierze tak spora rozbieznosc). Generalnie jestem niezadowolony, bo zawsze przy okazji jakichs wyjazdow musze miec przy sobie drugi telefon 'na zapas'.

@up Prawda. Telefon potrafi sie rozladowac Z LATWOSCIA w 4 godzinki....>:(

Ale zeby nie bylo, ogolnie z telefonu jestem zadowolony. Chociaz gdyby nie QWERTY (nie umiem sie przestawic na klawiature dotykowa) to pewnie bym juz zmienil na cos (duzo) wiekszym ekranem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj wyłączyć 3G podczas podróży. Wydajność baterii powinna się znacznie poprawić.

Wysyłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    greg.x

Miałem ustwione ręcznie gsm. Najlepiej bateria trzyma w mini pro gdy telefon jest wyłączony w czasie podróży ;-) , a w domu od razu wpinac do ladowarki. Ostatnio sformatowalem tel., używam stockowego launchera, mniej widzetow na pulpicie,i chyba trzyma troszeczke dłużej, około godziny.

Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domints

Ja za granicą, gdy dzwonienie nie było mi potrzebne wlaczalem tryb samolotowy i Xperia trzymała spokojnie kilka dni, przy słuchaniu muzyki i używaniu wifi oraz graniu w różne gry. W polsce po prostu wylaczam 3G gdy nie jest mi potrzebne, co znacznie wydłuża czas pracy na baterii :)

Fapnięte z mojego SK17i przy pomocy Fap&talk 2 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam sk17i od dzisiaj i pytanko do was, jak wyłączyć 3G? słyszałem że android ma to do siebie że nie raz sam łączy się z internetem i nie wymaga zgody, to prawda? jeśli tak da się to jakoś zablokować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź w ustawienia -> Sieci zwykłe i bezprzewodowe -> Sieci komórkowe -> Tryb sieci -> Tylko GSM .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do samego łączenia się z internetem bez zgody - możesz wyłączać dane pakietowe jak z nich nie korzystasz :) jest to w ustawieniach sieci.

Wysłane z Xperia Mini Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ja tylko z jednym pytankiem. Bateria ma 90 procent a telefon chodzi 19 godzin i parę minut, wysłałem parę sms i tyle. Czy to zadowalający wynik ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żywotność mojej baterii mieści sie zwykle w granicy 24 godzin. Cały czas włączony internet, 8 godzin wifi, 30-50 minut gier, duzo uzywania aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi