Skocz do zawartości
mateusz1807

Samsung Galaxy Watch - Pierwsze informacje, dyskusja przed premierą

Rekomendowane odpowiedzi

zabka35i

Powiem szczerze, że nie ma jakiś ogromnej różnicy miedzy S3 a Galaxy Watch. To już kwestia indywidualna.

Jak zamawiam ale jak dodatkowy zegarek bo mam Fenxa 5X. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yogaek

Poczekam co przygotuje MM. Może będzie jeszcze dodatkowo pasek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do kupowania za granicą... Ja kupiłem mojego S3, będąc w USA. Teraz odchodzi folia z pierścienia z minutami i niestety z reklamacją mogę się pożegnać. Chociaż Niemcy to UE, więc prawo konsumenta jest pewnie wspólnotowe, ale mogę się mylić.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już można zamawiać w sklepach w PL. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ceną. Obstawiałem coś około 1700 zł, a tu 1400 i jeszcze ładowarka w zestawie którą można sprzedać za 300 zł. Szkoda tylko że nie ma wersji czarnej 46mm. Wkurzają mnie te cyrki Samsunga z kolorami. Z telefonami też tak robią, że w przedsprzedaży nie ma dostępnych wszystkich wersji i potem stopniowo wprowadzają kolejne.

Edytowane przez mateusz1807

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Sprzedaż już powoli rusza. Na morele można już zamówić zegarek. Jednak nie mają oni żadnej promocji i dostępna jest tylko jedna sztuka.

Szkoda, że wersja 46mm jest tylko w kolorze czarnym.

Edytowane przez locarnop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Ale cena ciekawa.. o ile pamietam to chwile po premierze za Gear S3 placilem 1699zl w MediaExpert. Dodatkowo byl ogromny problem z dostępnościa. A tutaj zegarek nowszy, o lepszych parametrach za 300zl mniej.. Ciekawe, ciekawe ?

Ale faktycznie z kolorami dali ciala.. wersji 42mm nie biore w ogole pod uwage - za maly. A srebrne akcenty w 46mm mi sie w ogole nie podobaja - co za szopka. 

Ciekawe też, ze na stronie MM jest opisana pamiec RAM jako 1,5GB, a wszedzie indziej 768 ?W tabelce na stronie RTV EURO AGD tez jest raz 1,5GB a w opisie 768. Jak to w koncu z tym RAMem ? Nie moge znalezc rzetelnej informacji. I czy jest jakas szansa na caly czarny zegarek, tak jak Gear S3 frontier ? Myslicie, ze Samsung wypusci taka wersje kolorystyczna ?;p

Edytowane przez pagolik
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

Wersja zwykła ma 768MB RAM. Wersja z LTE ma 1,5GB RAM. Być może w Polsce będzie sprzedawana wersja LTE, ale funkcja ta będzie wyłączona. Dopiero dzisiaj zaczęła się przedsprzedaż, więc trzeba zaczekać na więcej informacji.

Ale cena faktycznie atrakcyjna w porównaniu z Gear S3 na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yogaek

Na stronie Samsunga jest też napisane, że ma 1,5 GB pamięci.c99d90d1ad30d21711b49618866ddacc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi