Skocz do zawartości
mateusz1807

Samsung Galaxy Watch - Pierwsze informacje, dyskusja przed premierą

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z konsultantem Samsunga i na chwilę obecną nie widzą czy wersja 46 mm będzie dostępna w innych kolorach

dodana zawartość

@spec-naz1 możesz poprawić temat tego wątku na Galaxy Watch zamiast Gear Watch?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11

Ciekawa sprawa w tym RAM, od początku wydawało mi się dziwne, że mały model miałby mieć nowy procesor ale tyle ramu co stare modele. Zamówiłem 42mm, 46 to dla mnie za dużo

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

@mico11 A jakie urządzenie miałeś wcześniej ?

Ja jeszcze rozważam zakup. Przesiadam się z Gear Fit 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11

@locarnop mam Garmina Vivoactive 3, który świetnie się sprawdza, ładuję go co tydzień, no chyba że dużo jeżdżę na rowerze to wtedy co 4 dni :) - z cały czas włączonym wyświetlaczem, taka konstrukcja :) 

nie potrzebuję jakichś rozbudowanych funkcji smart, Garmin mi spokojnie wystarcza jedyne czego brakuje to możliwości rozmowy przez zegarek. wstyd przyznać, ale to potrzeba czysto kanapowa - tzn telefon gdzieś sobie leży i się ładuje i ktoś dzwoni to chciałbym spokojnie odebrać połączenie na zegarku i pogadać, ewentualnie jak gdzieś jestem na działce czy jadę gdzieś na rowerze i nie ma ludzi wokół to też odebrac i pogadać przez zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Chetnie bym sprzedal Gear S3 za jakas tam kwote i kupil tego Galaxy Watcha, ale nie przełkne tego srebra na kopercie, a mniejsza wersja mi nie pasuje. Bleh ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

@locarnop 42mm odpada, przerabiałem to juz przy zakupie S3. Jeszcze przed premierą przymierzałem sie do S2, który jest prawie porównywalny z Galaxy Watch 42mm i nie wyglada na moim nadgarstku. To smartwatch zdecydowanie bardziej dla kobiet, ewentualnie osób o drobnej ręce. 46mm jest idealny i jak najbardziej szkoda, ze nie ma całości czarnej, jak jak frontier. Beznadziejnie na filmach wyglada czarny pierscien i stalowa koperta. Tak, jakby farba zeszła. 

Poczekam jeszcze az pojawi sie w sklepach, zeby wizualnie osobiscie ocenic. Ale raczej nie wymienie slicznego frontiera na stalowego galaxy watcha :(

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy w ogóle będzie wersja 46mm czarnego Galaxy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yogaek
    Wersja zwykła ma 768MB RAM. Wersja z LTE ma 1,5GB RAM. Być może w Polsce będzie sprzedawana wersja LTE, ale funkcja ta będzie wyłączona. Dopiero dzisiaj zaczęła się przedsprzedaż, więc trzeba zaczekać na więcej informacji.
    Ale cena faktycznie atrakcyjna w porównaniu z Gear S3 na premierę.
    Wyjaśniła się kwestia pamięci RAM. Pytanie dotyczyło zegarka 46mm. 16c47e78cb7471a2d431a6e1a474f8bf.jpg
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Co za bezsens dorzucenia jakiejs wersji LTE z 2x tyle ramu. 

Czyli praktycznie rewolucja w stosunku do Gear S3 zadna, poza baterią, jakby tak spojrzeć na specyfikacje. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Absurd i głupota to domena Samsunga. Nie dość, że urządzenie niczym się nie różni od poprzednika prócz baterii. Nie będzie u nas w kraju wersji LTE. To na dodatek nie widziałem tak szpetnego zegarka, a mowa tu o wersji silver 46mm. Byłem naprawdę skory aby nabyć ich urządzenie ale mogą mnie cmoknąć w trąbkę. Rozmawiałem z konsultantem Samsunga to nie wiedzą nawet w jakiej firmie pracują. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi