Skocz do zawartości
mateusz1807

Samsung Galaxy Watch - Pierwsze informacje, dyskusja przed premierą

Rekomendowane odpowiedzi

arczi184

Dziś porównałem frontier z Watch i mam zupełnie inną opinię niż koledzy wyżej. Wgląd nowego zegarka jest dużo fajniejszy może dlatego, że świeży a do s3 byłem przyzwyczjony. Obsługa interfejsu w frontier jest okropnie, wszystko powolne i kilka błędów po aktualizacji a nowy Watch pozbawiony wad trochę płynniejszy ale daleko mu do idealu lecz akurat dla mnie teraz liczy się to, że obsługa jest mniej wkurzająca. Frontier często miał problemy z gps pod chmurami a co dopiero w hali marketu i usprawiedliwiałem ten fakt, że zegarek jest mały mała bateria słabe anteny czy coś ale dlaczego w Watch łapie gps pod dachem i nie ma problemu?. troche lepsze wibracje, w watch. Pierścień lepiej spasowany. Muzyka nareszcie nie przerywa (mikro pauzy) pomimo ze muzyka się nie zatrzymywała. Ekranik jaśniejszy na max podświetlaniu

Edytowane przez arczi184

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

Też zamówiłem najpierw w Komputronik ale leje na nich zamówiłem 26.08 i nie wiedzą kiedy wyślą bo taki popyt że ho ho ...Ale był z ładowarka ... za 1 zł.
    Zobaczyłem że są jeszcze w rtveuroagd zamówiłem będzie w czwartek , ale bez ładowarek ja się pytam co to za pre order i jaka korzyść ?? Samsung umywa ręce , ilość ładowarek ograniczona tak twierdzą , mam indukcję więc ich zlałem, ale ta firma to dno pod względem solidności , promocji itd.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

@bani42 Kto pierwszy ten lepszy. Od początku było wiadomo, że liczba ładowarek jest ograniczona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

G. Prawda , nigdzie regulamin nie mówi że kto pierwszy ten lepszy, poza tym jak to kontrolować , który byłem jak zamawiałem....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 minut temu, bani42 napisał:

G. Prawda , nigdzie regulamin nie mówi że kto pierwszy ten lepszy, poza tym jak to kontrolować , który byłem jak zamawiałem....

Wydaje że musieli jakos przeliczyć ilość ładowarek i ile mogą sprzedać zegarków.  Pisałem kilka razy do ME i pisali że jak zamówienie było robione w czasie promocji z ładowarkami to tak będzie zrealizowane 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ładowarkę kupioną na Ali i pięknie działa. :-)

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42
    Wydaje że musieli jakos przeliczyć ilość ładowarek i ile mogą sprzedać zegarków.  Pisałem kilka razy do ME i pisali że jak zamówienie było robione w czasie promocji z ładowarkami to tak będzie zrealizowane 
    No nie będzie bo promocja do jutra a już ładowarki skończyły się w 1 dniu ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 minuty temu, bani42 napisał:

No nie będzie bo promocja do jutra a już ładowarki skończyły się w 1 dniu ...

Ładowarki skończyły się 28 sierpnia I w sklepach było można już kupić sam zegarek . Więc chyba na te promocyjne zamówienia mają przygotowane ładowarki

Edytowane przez wolasss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bani42

Infolinia szajsunga twierdzi że nie .. i tak naprawdę ten cały pre- order nic nie zyskujesz .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 minuty temu, bani42 napisał:

Infolinia szajsunga twierdzi że nie .. i tak naprawdę ten cały pre- order nic nie zyskujesz .

No zobaczymy jak będzie do odbioru, mi z infolinią ME pisali że moje zamówienie będzie zrealizowane z ładowarką 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi