Skocz do zawartości
mixxer

S6 EDGE - bootloop po zmianie baterii

Rekomendowane odpowiedzi

mixxer

Witam

Zmagam się z zalanym telefonem. Ponieważ serwis odmówił pomocy, postanowiłem zająć się tym sam. Okazało się że telefon włącza się, gdy jest podłączony do ładowania (sprawdzanie tego podobno nie jest zbyt mądrym pomysłem, ale stało się). Wyskakiwał komunikat o zbyt niskiej temperaturze baterii, więc kupiłem nową i ją wymieniłem. Telefon całkowicie przestał się włączać, jedynie po podłączeniu ładowarki zaczyna bootować i utyka na logo samsunga. Da się wejść w recovery i download mode, ale ani wipe, ani flash systemu przez Odina nic nie pomaga. Czy jest jeszcze jakiś inny sposób na uratowanie go, czy zostaje mi przycisk do papieru? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Podpinam się do posta, ponieważ mam ten sam problem tylko mój telefon nie uległ zalaniu a wyłączył się po prostu przy kożystaniu z niego. Też myślałem że to bateria bo trzymała już bardzo krótko, więc ją wymieniłem. Po wymianie telefon włącza się ale tylko do momentu wyświetlania logo samsunga. Również działa tryb recovery i download. Zainstalowałem od nowa androida przez odin ale to nic nie dało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi