Skocz do zawartości
adagio

Motorola Moto G6 - aktualizacje i wszelkie problemy z tym związane

Rekomendowane odpowiedzi

grubasq

A u mnie nadal nic :(

Wysłane z mojego moto g(6) przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Binio8

Właśnie zaktualizowałem moto g6 sieć T-mobile. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zamoze

Podobno w przyszłym roku ma być Android 10 dla Moto g6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    grubasq
    Podobno w przyszłym roku ma być Android 10 dla Moto g6
    Podobno ? Jakiś konkret?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zamoze
    37 minut temu, grubasq napisał:

Podobno ? Jakiś konkret?

Konkretu nie ma. Gdzieś widziałem takie informacje, a wszystko chyba się wzięło od czatu z supportem Moto...w Brazylii
    o np. tutaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r4nd0m

Witam wszystkich forumowiczów,

Mam trzy pytania:

1. Posiadam G6 od kilku dni i od początku miałem włączoną opcję w slepie Play "Ustawienia" --> "Aktualizuj aplikacje automatycznie" --->
    "Nie aktualizuj automatycznie aplikacji". Mimo takiego ustawienia wszystkie aplikacje, które posiadały jakieś aktualizacje zaktualizowały się same jakąś godzinę temu, co zabrało ok. 3% pamięci wewnętrznej. Posiadam dwa konta gmail, na obydwu ustawienie "nie aktualizuj automatycznie aplikacji jest ustawione". Co zrobić żeby temu zapobiec?

2. Pojawiła mi sie też w opcji "System" aktualizacja do 9.0 Pie z 1 lutego 2019 - czy warto ją instalować czy kaszani i laguje telefon? Numer nowej wersji to PPS29.55-34

3. Jak przenieść aplikacje na kartę sd/ewentualnie ustawić ją jako defaultową lokalizację instalacji?

Telefon posiadam w T-Mobile kupiony w wolnej sprzedaży w mediaexpert.

Dzięki i pozdrawiam

Edit: Dodam jeszcze, że rozwijając trzy kropki przy każdej aplikajcji w sklepie Play opcja "Autoaktualizacje" jest wyłączona.

Edit2: Dodatkowo odzznaczyłem w sklepie Play powiadamianie o nowych aktualizacjach, zostawiłem "Powiadamiaj gdy Google Play automatycznie zaktualizuje moje aplikacje.

Edit 3: Obecna wersja Androida to 8.0.0 poziom poprawek zabezpieczeń 1 stycznia 2019

Edytowane przez r4nd0m
    Dodanie treści

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jasss
    W dniu ‎2019‎-‎10‎-‎07 o 13:40, r4nd0m napisał:

Witam wszystkich forumowiczów,

Mam trzy pytania:

1. Posiadam G6 od kilku dni i od początku miałem włączoną opcję w slepie Play "Ustawienia" --> "Aktualizuj aplikacje automatycznie" --->
    "Nie aktualizuj automatycznie aplikacji". Mimo takiego ustawienia wszystkie aplikacje, które posiadały jakieś aktualizacje zaktualizowały się same jakąś godzinę temu, co zabrało ok. 3% pamięci wewnętrznej. Posiadam dwa konta gmail, na obydwu ustawienie "nie aktualizuj automatycznie aplikacji jest ustawione". Co zrobić żeby temu zapobiec?

2. Pojawiła mi sie też w opcji "System" aktualizacja do 9.0 Pie z 1 lutego 2019 - czy warto ją instalować czy kaszani i laguje telefon? Numer nowej wersji to PPS29.55-34

3. Jak przenieść aplikacje na kartę sd/ewentualnie ustawić ją jako defaultową lokalizację instalacji?

Telefon posiadam w T-Mobile kupiony w wolnej sprzedaży w mediaexpert.

Dzięki i pozdrawiam

Edit: Dodam jeszcze, że rozwijając trzy kropki przy każdej aplikajcji w sklepie Play opcja "Autoaktualizacje" jest wyłączona.

Edit2: Dodatkowo odzznaczyłem w sklepie Play powiadamianie o nowych aktualizacjach, zostawiłem "Powiadamiaj gdy Google Play automatycznie zaktualizuje moje aplikacje.

Edit 3: Obecna wersja Androida to 8.0.0 poziom poprawek zabezpieczeń 1 stycznia 2019

Oczywiście warto aktualizować bo płynniej chodzą  apki... np. pogoda radar się  zacinała  a  po  akt.chodzi płynnie

Ja  na razie  się  wstrzymałem  z  czerwcową  aktualizacją  bo po post.plusoko str 12

nie  wiem  czy  u  wszystkich tak się  dzieje...może  ktoś  odpowie  czy  po  akt.czerwcowej  tak  się  dzieje  jak u plusoko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wulfel

Nie mam takich problemów, apki otwierają się płynnie bez zawiechy.

Screenshot_20191013-213230.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi