Skocz do zawartości
mati999

Zła synchronizacja diody z aparatem

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

kupiłem niedawno milestone i wszystko byłoby ok jak robie zdjęcia w dzień ale jak jest szaro to lampa a w zasadzie te 2 diody to nic nie oświetlają? mianowicie jak ustawia ostrość to super podświetla a jak robi już zdjęcie to jest jeden szybki błysk i na zdjęciu nic nie widać, co najlepsze czasami 1/3 zdjęcia od góry jest naświetlona a reszta nie? też tak macie czy tylko u mnie to występuje?

pozdr

zezol: Przeniosłem i poprawiłem nazwę tematu.

Edytowane przez zezol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    si3wc4

Skoro tylko 1/3 zdjecia jest naswietlona to popatrz jak robisz zdjecie czy nie zaslaniasz palcem lampy...

A co do jakosci zdjec to nie licz na jakies rewelacje. Czulosc matrycy w aparacie jest co najmniej mierna, wiec przy gorszym oswietleniu nie uzyskasz dobrej jakosci... po prostu matryca ma za mala powierzchnie zeby dotarlo do niej wystarczajaco duzo swiatla...

A tak poza tym to sprobuj uzyc aplikacji typu SnapPhoto Pro. Duzo lepiej wykorzystuje aparat niz aplikacja wbudowana...

Sent from my Era G1 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie przysłaniam palcem. Wyczytałem gdzieś w recenzji motoroli że jak bateria ma mniej niż 40% to występuje problem synchronizacji lampy z migawką, ja wczoraj miałen prawie rozładowaną. Zobaczę dziś wieczorem czy będzie to samo czy full bateria pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dibi

Mam identyczny problem, tylko do tego dochodzi jeszcze ostrość... Zdjęcia na wyświetlaczu podczas robienia wyglądają dość dobrze, natomiast po zrobieniu są nieostre. Nigdy w życiu nie widziałem gorszego aparatu o takiej rozdzielczości. Ciężko jest sfotografować kartę z tekstem żeby się później odczytać. Po prostu po zrobieniu zdjęcia przez jakąś sekundę wygląda to dobrze, a później komórka coś przerabia i wychodzi zupełnie inna jasność i następuje utrata ostrości. Nie wiem czy każda Motorola tak ma czy to tylko mój problem?? Mogę wrzucić parę przykładowych zdjęć. Zaznaczam iż nie ruszam aparatem podczas fotografowania, więc to nie wina poruszenia aparatu w trakcie robienia zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem czy każda Motorola tak ma czy to tylko mój problem?? Mogę wrzucić parę przykładowych zdjęć.

moja robi IMO bardzo ładne i ostre fotki (oczywiście w porownaniu do innych PDA które posiadałem - nie porównuję do aparatu fotograficznego)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdjęcia w dzień są OK ostre kolory żywe. Ale z diodą to tak jest, że jak jest słaba bateria to nie synchronizuje z migawką. ogólnie zdjęcia nocne to porażka, zresztą magic też nie robił dobrych zdjęć jak było już szaro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Co do jakosci aparatu i ostrosci to u mnie na sofcie 2.1 jest bardzo dobrze i nie mam problemow. Wiec moze masz starszy soft. Co do flasha to nie sprawdzalem ale to jest znany bug na tym sofcie, nie wiem czy ktos znalazl rozwiazanie ale ja i tak nie uzywam flasha. Moze pojawi sie jakas poprawka, ale IMO to maly problem.

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi