Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
KuChar

Xiaomi Mi Band 3 - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

W najnowszej becie działa język polski. Ogólnie polecam Wam używać Notify & Fitness for Mi Band. Aplikacja bardzo często aktualizowana o nowe funkcje. Niedługo powinni też dodać język polski. Póki co wystarczy zainstalować najnowszy mi fit, połączyć się z opaską, rozliczyć i w ustawieniach Notify wybrać język domyślny. Będzie wszystko po polsku.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Hej. Testuje mi band 3 i w sumie z mi fit wszystko mi pasuje. Co nam daje ta druga apka? Jakie ma zalety? Używa się zamiast mi fit czy jako uzupełnienie?

Wysłane z czarnego Note8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuChar

Język polski jest już natywnie obsługiwany od najnowszej bety.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Masz język polski ?

Wytapane z iPhone’a
    Tak. Wgralem najnowszy Mi Fit z apk mirror. Wcześniej zmieniłem w telefonie język na angielski. Potem gdy się wszystko sparowało, w telefonie zmieniłem język na polski, a w opasce również pojawił się PL

Wysłane z czarnego Note8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Jest sporo tutoriali na necie i tyle samo źródeł skąd można pobrać i wgrać PL. Mógłbyś podesłac swoje ( sprawdzone) źródło. Ja mam iP więc pewnie będę musiał i tak szukać gdzie indziej. CHyba, że jezyk polski zmienie za pomoca tabletu Samsunga, a potem tylko połączę sie już na gotowo z iP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie sprawa była prosta. Wcześniej 2 dni się meczylem z PL i sparowaniem.
    W końcu zrobiłem tak: rozłączenie pary Mi Band w mi fit. Oraz w powiązań w Bluetooth.
    Odinstalowanie mi fit.
    Następnie pobralem https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-4-6-8-release/
    Zmieniłem język w Note8 na EN. Instalacja mi fit. Parowanie. Jest ok. W opasce język EN. Kilka godzin później zmieniłem w telefonie EN na PL. I od razu w opasce pojawił się PL.

Wysłane z czarnego Note8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi