Skocz do zawartości
KuChar

Xiaomi Mi Band 3 - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszła dzisiaj aktualizacja mi fit jak ktoś korzysta jest aktualizacja nowa dla opaski.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kristyan

Witajcie :)

Dołączyłem do grona szczęśliwych posiadaczy Mi Banda 3, połączyłem go z oficjalną apką MiFit, był update, aktualizacja zasobów i wszystko ustawiłem.

Niestety dalej pogoda nie działa i pokazuje się monit "Połącz z apk by uaktualnić". Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj notify & fitness tam działa bez zarzutów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

A jak z aktualizacją poprzez Notify & Fitness? Czy trzeba wrzucać do tego Mi Fita?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na telefonie mam tylko notify. Mi fit instaluje jak wychodzi aktualizacja ;) a pogody odświeżanie działa co 1h tak mam ustawione .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kristyan

Hmmm... W zasadzie problem rozwiązał się sam, sprawdziłem opaskę po paru godzinach i już się pogoda sama ogarnęła, czyli wystarczy cierpliwość i oficjalny MiFit :D 

45539883_357531084982423_4037939646800330752_n.thumb.jpg.a57830781cd0de65a50e858f704fa0a3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SKORPION

Przy korzystaniu z aplikacji notify & fitness nie było problemu z pogodą  :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam. 

Napisałby ktoś podstawowe różnie między mi fit a notify & fitness. A jak wygląda sprawa  z tools & mi band. mam opaske od wczoraj i nie wiem jakiej apki używać :P

Edytowane przez karol4000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś rano wystartowała aktualizacja aplikacji MiFit  nr 3.5.7 ! Z tego co zauważyłem dodano nowy wygląd zegarka w opasce, możliwość restartu opaski. Coś mnie pokusiło aby zrobić restart. Opaska wróciła do chińskich ustawień. Kilkukrotne próby połączenia opaski z telefonem { aplikacją w telefonie } nie dawały rezultatu, musiałem ,,rozłączyć parę' ' i ponownie połączyć. Teraz poszło gładko jak po sznurku. W wersjach operacyjnych dodano parę telefonów - MEIZU Flyme, VIVO Fountouch OS, LE eui. Dodano też Prawa Użytkownika Ćwiczeń gdzie można Wyczyścić dane, Usunąć Konto, Unieważnić autoryzację lub Eksportować dane. Tyle udało mi się zauważyć w najnowszej wersji MiFit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi