Skocz do zawartości
Turysta528

Telefon do 3000 zł. Aparat, bateria.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

od ponad dwóch lat mam Huawei P9 i teraz (lub niedalekiej przyszłości) chciałbym zmienić na coś nowszego i ogólnie lepszego, pewnie będzie to wybór na kolejne dwa lata.

Dwie cechy, na które najbardziej zwracam uwagę to aparat i bateria, która w P9 dokucza i nie wytrzymuje nawet jednego średnio intensywnego dnia pracy.

Generalnie telefon do pracy, internetu, gry - tylko okazjonalnie.

Nowy, z oficjalnej sprzedaży.

Z góry dzięki za wszystkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ci szczerze Huawei MATE 10 PRO . Bardzo dobra bateria ,dobry aparat,dużo pamieci i ramu. Telefon działa bardzo płynnie. Długo miałem Mate 9 i jestem z niego bardzo zadowolony. Teraz mam dziesiątkę i uważam że było warto. Dodatkowo po podłączeniu kablem HDMI do telewizora masz prawie pełnoprawny komputer.(DEX od Samsunga musi się jeszcze wiele nauczyć od mate 10)

Miałem Galaxy 6,7,8,9, wszystkie Notesy ,wszystkie one plusy(12345t6) i stwierdzam jedno telefony serii Mate zachowują złoty balans pomiędzy wszystkimi funkcjami telefonu.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Entercode

S9+ (dostajesz zwrot 400+400)

OP 6

Note 8 kiepska bateria wiec pewnie odpada

Jeśli Huawei to mate 10pro,bateria bajka tylko czy z aparatu bedziesz zadowolony? P20 pro nie wart swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi,

w S9+ i N8 zniechęcają mnie guziki bixby, partnerka ma S8+ i jakoś mnie nie kusi ten sprzęt. N8 z baterią wypada za słabo.

Chyba z wymienionych to najbardziej Mate 10 pro (czy aparat jest w nim lepszy niż w P9? Używam tylko trybu auto), teraz dodatkowo ten OP6 zaczął mnie zastanawiać.... tylko czy bateria w nim podoła cały średnio intensywny dzień pracy?

Ogólnie czy to będzie jakiś odczuwalny przeskok biorąc pod uwagę P9?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście brałbym Mate10 Pro. Ostatni klasyczny telefon, bez wcięcia na ekranie. W porównaniu do P9 odczujesz delikatny przeskok. Na pewno pod względem aparatu. Użytkując normalnie, oba modele mimo wszystko będą wydajne. 

Tu jeszcze masz promocję na jakąś drukarkę do zdjęć gratis, to miałbyś akurat prezent dla swojej dziewczyny :)

https://www.x-kom.pl/p/387243-smartfon-telefon-huawei-mate-10-pro-dual-sim-szary.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tomekoro

Dzięki że utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że warto ufff .... tak się złożyło, że wczoraj zamówiłem mate 10 pro 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi