Skocz do zawartości
andpea

Prędkość internetu w t-mobile

Rekomendowane odpowiedzi

andpea

Witam. Przeszukałem wszystkie tematy w tym dziale i nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. Otóż chodzi mi czy ktoś z was wie lub może się dowiedzieć bo ma jakieś "dojścia" jaka jest prędkość internetu w t-mobile w tak-taku??? Dokładnie chodzi mi jaka jest lub może być prędkość w GPRS jaka w EDGE jaka w UMTS i jaka w HSDPA??? może jeszcze Wi-Fi :) mile widziane w kb lub jak to przeliczyć na inne jednostki :)

Edytowane przez andpea

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prędkość edge teoretycznie jest do 256 kb/s a umts różnie w zależności od lokalizacji może być nawet do 21 mb/s jak się nie mylę w telefonie zazwyczaj jest max 7.2,ps. nie wiem czy w t-mobile nie ma przypadkiem ograniczenia do 1 mb/s bo gdzieś słyszałem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andpea

Dzięki wielkie :) zawsze to już jakiś pogląd :) co do wi-fi to wiem a tpytam tylko z ciekawości skoro już pisałem nowy temat...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
falcor

T-mobile oferuje dostęp po wifi w swoich salonach. Mam log/pass więc czasem korzystam.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andpea

Wez wszystkich salonach maja ten sam login???? ;> czyżbyś było pracownikiem wyżej wymienionej sieci?? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
falcor

Nie. Jestem z IT, ale nie pracuje w branzy telekomunikacyjnej. A Login mam nr_tel@t-mobile.pl i jakieś hasło.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reziak

Ograniczenie prędkości do 1 Mbps obowiązuje jedynie w pakietach 100 i 300 MB (BC9 i BC14). Pozostałe działają na tyle ile pozwoli zasięg i sprzęt.

Sent from my GT-P1010 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Tak-Taku jest ograniczenie prędkości do " Maksymalna dostępna prędkość transmisji to 1Mbps. "

Więc nawet gdy się jest w zasięgu HSDPA to i tak 1Mbps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z neta w Heyah i jestem mega zadowolony. Transferu wystarcza na cały miesiąc, zasięg się nie gubi, jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi