Skocz do zawartości
Coders Lab

KONKURS: Twoja droga do IT - opisz nam swoją historię i zgarnij Xiaomi Mi Band 3!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie opowiem swojej historii z IT bo to nie jest koncert życzeń , każdy ma inną i daje informacje i sobie po to by zyskać nagrodę. Dla mnie wiedzą to rzecz święta i nie należy się nią chełpić tylko robić to dalej i nie pokazywać co się robi dla innych. Sorry ludki ale to co robicie i pokazujecie daje więcej info o was szerszemu gromu nie tylko developerom ale innym którzy to czytają zbierając informacje i was. Powodzenia życzę wam. Ja osobiście daje tyle ile uznam za stosowne. Więcej info dostają o mnie osoby na priv niż publicznie mi może i one nadają dalej komu trzeba. Pzdr ludzi w temacie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za wszystkie nadesłane historie! Z pewnością będą one inspiracją dla wielu.
    Ze względu na wysoką jakość zgłoszeń, wyniki ogłoszone zostaną 28.08.2018.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mamy już wyniki!

Wasze zaangażowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Każdy z Was włożył ogrom pracy w opisanie swojej historii, dlatego wybranie tylko trzech najlepszych było niezwykle trudnym zadaniem. Obojętnie czy zdobędziecie główną nagrodę czy nie - wszyscy jesteście wygranymi! Zmieniliście swoje życie na lepsze, a Wasze historie będą teraz inspiracją do zmiany dla pozostałych.

Po długiej analizie i dyskusji komisji konkursowej postanowiliśmy przyznać nagrodę główną użytkownikom:

@dblacha

@JJ79 

@Jerry0 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Pamiętajcie, że jesteśmy tutaj aby Was wspierać w rozwoju, w dążeniu do celu. Zaglądajcie na nasze forum dla programistów jak najczęściej, piszcie, pytajcie. Chętnie Wam pomożemy!

Wątek pozostawiamy otwarty. Pomimo, że konkurs jest zakończony możecie wciąż dzielić się swoimi historiami, komentować je.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi