Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
balwanekbuli

Gwarancja producenta - zapytania ogólne, problemy z gwarnacją, anulowanie - Temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

RZN

Wybaczcie, że tak późno, ale miałem kilka spraw.

Zrobiłem to, co napisał somebody101, czyli wysłałem telefon do sklepu, dołączyłem notkę, że ekran zepsuty i naprawa ma być gwarancyjna. (Kurier niby 19 zł w jedną stronę, lecz nie musiałem nic płacić). Wysłali do CCS, wszystko trwało jakieś 6 dni roboczych. Wymienili ekran, mam już telefon ~3 tygodnie, wszystko działa ok. Mogę polecić PrestigeGSM.

A tak poza tym, problem z ekranem zauważyłem wtedy, gdy chciałem zmienić nasycenie kolorów wyświetlacza. Jako, że była noc/słońce zaszło, aby to zrobić musiałem wyłączyć filtr niebieskiego światła. Wybrałem "Podstawowy", bawiąc się suwakami balansu bieli zauważyłem lekkie zażółcenie prawej połowy ekranu... Filtr nieb. światła ma coś z tym wspólnego, czy zbieg okoliczności? Miałem przedtem Samsunga z AMOLEDem, na którym nie dało się ustawić nasycenia kolorów, jako filtru światła używałem Twilight, było OK. Teraz, w S7, mam taką opcję wbudowaną w system (która mi odpowiada) więc po co instalować dodatkową aplikację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xiko
    Napisano (edytowane)

Witam,

Dzisiaj miałem problem z włączeniem telefonu. Po prostu padł i nie chciał się włączyć, wreszcie włączył się sam. Pytanie czy gwarancja obejmuje również problem z oprogramowaniem? Nie mam aktualnie dostępu do pudełeczka, w którym mam papiery z opisem gwarancji itd, a więc muszę spytać tutaj. Telefon to Xiaomi.

Edytowane przez xiko
    Poprawiłem temat. Proszę lepiej opisywać tematy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oddajesz na gwarancje z powodu, iż telefon nie załącza się. Ty nie musisz znać powodu iż jest to oprogramowanie czy płyta główna.
    Od tego jest serwis, jeśli stwierdzi że to wina oprogramowania to wgra nowe, albo wyminią płytę.

Normalnie oddaj na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mokrad
    Napisano (edytowane)

Czesc. Otoz dostalem informacje z serwisu ze moja XPERIA M5 wraca naprawiona. Wszystko git okej ale kuźwa..
    To jest nowy model po wymianie. Wczesniejszy musial odwiedzic serwis 5 razy by wymienili na nowy egzemplarz. Obecny wraca już 5 raz z serwisu "naprawiony".. już mam dość tego..
    Jak wygrać z serwisem by wystawili w końcu to /ciach/ oświadczenie albo cokolwiek innego zrobili niz naprawiali cos co i tak zaraz sie znowu stanie?!
    Usterka co przyjazd ta sama.

Edytowane przez spec-naz1
    Niecenzuralne słownictwo. Regulamin pkt 3.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi