Skocz do zawartości
panpiotrek

Gwarancja producenta - zapytania ogólne, problemy z gwarnacją, anulowanie - Temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. dziś rano próbowałem odblokować mojego ace a tu niespodzianka.nie działą nic. nie reaguje na ładowarke, ani download ani nic nie działa. Telefon kupiłem używany ale mam do niego paragon i jakąś kartę gwarancyjną. Gdzie mam go oddać na gwarancję? do serwisu samsunga czy do punktu w którym telefon był zakupiony?

załączam zdjęcie z kartą gwar. i paragonem https://picasaweb.google.com/saymonsunday/530d?authkey=Gv1sRgCJjWssv4oIXreg#5766254764627674642

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dypek

Jesli ma to byc Gwarancja a nie niezgodnosc towaru z umowa to oddaj bezposrednio do serwisu Autoryzowany serwis Samsung, Huawei, Toshiba, Emporia, AnyData, Alcatel, Gigaset, ZTE. - - || Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. jesli niezgodnosc to z samym dowodem zakupu do sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam taki problem że kupiłem Sony Ericsson Arc S na allegro i posiadam wypełnioną kartę gwarancyjną -data,pieczątka salonu Plusa,numer imei ale nie posiadam paragonu czy da się jakoś zrobić aby sprzedawca mógł uzyskać jego duplikat lub coś abym ja mógł wysłać telefon na gw.,obecnie on może oddać ze swoją umową z salonu Plusa ale jej nie może mi dać niestety,zresztą tam chyba są jego dane,trochę to nie wygodne że za każdym razem będę musiał do niego wysyłać,serwis Sony Ericssona w Białym niestety jego wymaga lub kopii umowy lub faktury,czy da się coś zrobić w tym przypadku,ps. telefon kupiony w tym roku gdzieś w styczniu.

Jeśli w złym temacie umieściłem to przepraszam kompletnie nie wiedziałem gdzie to umieścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kris

Poproś go o ksero/skan umowy/faktury z Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłałem telefon do sprzedawcy po rozmowie z nim,zajdzie do salonu plusa i jak się uda to uzyska duplikat paragonu czy coś,jak nie to wyśle do serwisu we Wrocławiu tam nie potrzebują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sagan

Plus jeszcze nigdy nie dał mi paragonu za telefon, a korzystałem z ich usług 10 lat, nawet nie wiem czy oni mają w zwyczaju dawać paragony za telefony. Orange daje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem nie raz telefon z plusa i dostałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sagan

W ostatnim czasie? Nie korzystam z usług Plusa już 2.5 roku, więc może coś się zmieniło, ale tak jak mówię, wcześniej nigdy nie dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie,dawno temu z fakturą dostawałem najczęściej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrbig

Witam zastanawiam się nad zakupem Sony Xperia P i mam pytanie w sprawie ważności gwarancji w przypadku zakupu telefonu z dystrybucji operatora. Załóżmy, że wziąłbym słuchawkę z tej aukcji: Hit Nowy Sony Xperia P LT22i Wrocław Rynek 24GW (2513024044) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy ma znaczenie to, że dowód zakupu nie pochodzi z salonu firmowego T-mobile tylko firmy od której bezpośrednio kupiłem telefon? Nie chciałbym sytuacji w której serwis nie uzna tego paragonu jako akceptowalnego dowodu zakupu (właśnie ze względu na to, że telefon nie pochodzi z dystrybucji Sonego).

Poza tym jak wygląda sprawa napraw gwarancyjnych Sonego? Czy zdarzają się jakieś "kwiatki"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi