Skocz do zawartości
HONOR

[KONKURS ZAKOŃCZONY] Opisz swoje wrażenia z korzystania ze smartfonów marki Honor i poleć na premierę nowego produktu Honora w Berlinie!

Rekomendowane odpowiedzi

HONOR

Honor-invites-you-to-a-new-product-launch-(without-RSVP)_PL.thumb.jpg.ce7274aa8d1b1345bcf57b11b3e01d54.jpg

Drodzy Fani Honora,

Dziękujemy za Wasze nieustanne wsparcie! Wiedzcie, że zawsze staramy się dać, jak najwięcej ze swoich produktów i chcemy dostarczać użytkownikom nowe, niesamowite rozwiązania.

Oficjalnie ogłaszamy, że 30 sierpnia 2018r., w Berlinie, odbędzie się premiera nowego produktu marki Honor. Chcielibyśmy, aby dwóch Fanów z Polski miało okazję zobaczyć to wydarzenie na własne oczy. To świetna okazja, by spotkać dziennikarzy, innych fanów z pozostałych państw, oraz osoby odpowiedzialne za rozwój Honora, w tym CEO Honora.

Jesteście gotowi? Czekamy na Was w Berlinie!

Zasady:

1.  Dołącz do nas na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/fanclubHonor/)
    2.  Musisz posiadać dowolny smartfon Honor.
    3.  Zamieść post, w którym opisujesz swoje wrażenia z  korzystania z Honora (fotografia, muzyka, gry, itp.) na grupie Honor Fans Club Polska lub w tym temacie
    4.  Ze wszystkich uczestników zabawy, wybierzemy 2 (dwie) osoby, które polecą na premierę w  Berlinie. Miejcie na uwadze, że będziemy potrzebować od Was niezbędnych informacji do zarezerwowania lotów i zameldowania w hotelu. Dane zwycięskich uczestników będziemy zbierać do 10 sierpnia.
    5.  Honor pokrywa koszty przelotu w obie strony, oraz zakwaterowania. Odlot nastąpi 29 sierpnia, a powrót do Polski 31 sierpnia.
    6.  Konkurs trwa do 8 sierpnia 2018r., do godziny 23:59.

Pozdrawiamy i życzymy wszystkim powodzenia!

Zespół Honor.

Edytowane przez honor
    • Piwko! 2
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcecie moją opinię?proszę bardzo;)
    Mam telefon od miesiąca używam Honor 9 lite.
    Zdecydowałam się na niego ze względu na aparat bo często robię zdjęcia,ba bardzo często codziennie kilka.Fotki są dla mnie bardzo ważne bo chce w nich zatrzymać czas.Przy małym dziecku wszystko szybko się dzieje dlatego właśnie zdjęcia beda dla mnie pamiatka.Przeszlam z dobrego telefonu(Nexus 6) ale wcale nie żałuję.Przy codziennym siedzeniu na portalach od rana bateria trzyma bardzo dobrze,szybko się ładuje;)Ekran w nocy nie wypala oczu:)super wygląd (posiadam niebieski).
    Ma malutki minus przy ładowaniu aparatu czasem się przytnie ale to chyba wina aplikacji.
    Czytnik linii papilarnych działa jak należy,w sumie tyko jego teraz używam w nie guziczka;)
    Ogólnie jestem bardzo wybredna przy telefonafh,ale ten spełnia swoją funkcję i jestem zadowolona,bardzo zadowolona z jego użytkowania;) dorzucam jedno zdjęcie jakie nim zrobilam

PicsArt_07-18-08.56.32.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam honor 7x od paru miesięcy i jest świetny, jakość do niskiej ceny jest oszałamiająca!  Bateria trzyma (bez ciągłego grania) nawet 5 dni. Samsung może głowę w piasek schować pod tym względem. BTW honor jest czytelny intuicyjny i ma bardzo dobry czytnik Lini papilarnych 

IMG_20180630_004845.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HONOR

countdown-posters-for-launch-event_3.thumb.jpg.a61e5f509aec115f138b5267b7f01b57.jpg

Zachwyć się ogromnym wyświetlaczem FullView już za 3 dni! Oglądaj premierę na naszej stronie Honor!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HONOR

countdown-posters-for-launch-event_2.thumb.jpg.dd8e8ac379eba2cb843105529c10a812.jpg

Od niesamowitych zdjęć zachodów słońca po selfie, niech aparat ze sztuczną inteligencją Cię porwie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HONOR

countdown-posters-for-launch-event_1.thumb.jpg.249a0da5ab3840d16fb7511da5d51d65.jpg

Graj z super szybkością dzięki GPU Turbo, już od jutra!

dodana zawartość

Zachowajcie czujność, bo podczas premiery Honora Play będzie można wygrać nowy telefon! Zajrzyjcie na http://bit.ly/2018honorplay i dołączcie do wydarzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HONOR

A tak się bawili nasi Fani z Polski - @Krystian Motała wraz z @Mateusz Pięta :) 

Obraz może zawieraÄ: 5 osób, uÅmiechniÄci ludzie, ludzie stojÄ

Obraz może zawieraÄ: 2 osoby, uÅmiechniÄci ludzie

Obraz może zawieraÄ: 1 osoba

Obraz może zawieraÄ: 2 osoby, uÅmiechniÄci ludzie, ludzie siedzÄ i w budynku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi