Skocz do zawartości
zboj.madej

ALCATEL onetouch Pixi7 - nie mogę uruchomic tableta ani recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Tablet leżał dobre 2lata w kartonie. Po podłączeniu ładowarki i próbie uruchomienia tablet włącza się do momentu ukazania loga z modelem i wyłącza się i tak w kółko, aż nie odłączy się baterii lub całkowicie się nie rozładuje. Nie mogę wejść w tryb  recovery. Jak mogę na nowo  wgrać system/korzystać z tableta? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez zboj.madej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś? Coś? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się zrobić tyle co w powyższym linku https://android, myślałem żmtk.com/flash-stock-rom-using-smart-phone-flash-tool

tablet bardzo długo się uruchamiał, myślałem że zawiesił się na logo, ale o dziwo ruszyło dalej, ukazał się jakby wygaszacz "ALCATEL onetouch" po chwili "smart move." i tak w kółko ta animacja. Może teraz ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam identyczną sytuację z tym tabletem, hard reset ani wgrywanie innych romów nie pomaga :/ Ktoś pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam również problem z tym tabletem. Postanowiłem zrobić resetowanie ustawień z poziomu Ustawienia>Kopie i zabezpieczenia>Ustawienia fabryczne. No i po ponownym uruchomieniu pojawił się konfigurator, który przeszedł pomyślnie a później po uruchomieniu androida zaczyna sypać komunikatami o różnych usługach, które zostały zatrzymane. Jak próbuje wejść w ustawienia aby ponownie przywrócić ustawienia fabryczne to również sypie komunikatem usługa ustawienia zostaje zatrzymana i nic nie idzie zrobić.

Czy może napisać ktoś co z tym zrobić wipe data i cache z poziomu recovery nic nie daje robi sięto samo ale bez konfiguratora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 3.02.2019 o 19:16, jerrylee8 napisał:

Witam.

Mam również problem z tym tabletem. Postanowiłem zrobić resetowanie ustawień z poziomu Ustawienia>Kopie i zabezpieczenia>Ustawienia fabryczne. No i po ponownym uruchomieniu pojawił się konfigurator, który przeszedł pomyślnie a później po uruchomieniu androida zaczyna sypać komunikatami o różnych usługach, które zostały zatrzymane. Jak próbuje wejść w ustawienia aby ponownie przywrócić ustawienia fabryczne to również sypie komunikatem usługa ustawienia zostaje zatrzymana i nic nie idzie zrobić.

Czy może napisać ktoś co z tym zrobić wipe data i cache z poziomu recovery nic nie daje robi sięto samo ale bez konfiguratora.

udało Ci sie rozwiązać problem? tez mi tablet zawisł na tym etapie, brak konfiguratora, nowy system czy reset nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi