Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
bombspray

Po wgraniu TWRP tablet nie włącza się.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim forumowiczom.

W pierwszej kolejności przepraszam, że tak od razu uderzam w dział pomocy, ale sprawa jest dla mnie w miarę istotna.

Przeszukałem już cały internet, od kilkunastu dni staram się zrootować i wgrać lineageos na tablet sony xperia z. Udało mi się zrootować tablet przy pomocy kingroot, potem chciałem wgrać TWRP i ściągnąłem twrp-3.0.2-0-pollux.img, który wgrałem przez fastboot. I tuatj niestesty pojawił się problem, z którym nie mogę sobie poradzić. 

Otóż tablet nie odpowiada, nie reaguje na żadną kombinację klawiszy. Komputer go nie widzi. Jedynie wciśnięcie jednocześnie power+volumeup+volumedown powoduje błyśnięcie diody powiadomień na biało.

Pytanie czy uda się tutaj coś jeszcze zrobić, czy mogę wyrzucić tablet na złom?

Z góry dziękuję za każdą chęć pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam, czy ktoś jest w stanie zasugerować jakieś działania? Lub miejsca gdzie mogę znaleźć pomoc? Mogą być w obcych językach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję, poszukam. Jak znajdę wrzucę tutaj link do rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi