Skocz do zawartości
jacgues

Ogólne zapytania serwisowe - uszkodzenia mechaniczne, inne awarie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - zapytania ogólne dotyczące serwisowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Na skutek stosunkowo mocnego szarpnięcia kablem z wtykiem podłączonym do Samsunga Galaxy S2, uszkodzeniu uległo wejście mini-jack.

Czy naprawa tego elementu jest problematyczna? Ile orientacyjnie może kosztować?

Czy ktoś z was podjąłby się takiej operacji na terenie Warszawy?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, ile moze kosztowac naprawa badz wymiana gniazda sim w lg p880? Gdyz podczas przekladania kart wylamal mi sie jeden pin w gniezdzie i teraz telefon pokazuje mi "brak odczytu karty sim". A poza tym to tel jest calkowicie sprawny

Wysłane z mojego LG-P880

---------- Post dołączono o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Chodzi mi o naprawe na terenie Warszawy rzecz jasna ;)

Wysłane z mojego LG-P880

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie zostały uszkodzone ścieżki drukowane na płycie głównej, to koszt wymiany 50 PLN brutto.

DobrySerwis Zapraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm niewiele mi to mowi ale jak wkladalem karte to widzialem jak cos odlecialo blyszczacego myslalem ze to jakis brokat albo cus dopiero potem ogarnalen ze to jednak jeden z pinow sie ulamal

Wysłane z mojego LG-P880

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w jakich godzinach pracujecie?

Wysłane z mojego LG-P880

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zodiaq

witam społeczność, mam następujące pytanie do grona :

posiadam smartfona HTC Sensation XE który niestety ostatnio uległ uszkodzeniu, albo od upadku (był w etui) albo dostała się wilgoć - mimo iż ekran wyświetla obraz wyśmienicie, to niestety nawala funkcja dotykowa - włączyłem kilka funkcji developerskich w celu sprawdzenia przyczyn, po aktywacji opcji 'show touches' oraz 'show pointer location' czasami aktywuje mi się kilka punktów na ekranie jakby był tam aktywny dotyk, czasami przeskakują w inne miejsca, rzadko znikają (ale to się jednak zdarza) przez co blokują możliwość używania telefonu. Czasami mogę używać telefonu przez kilka minut i wszystko działa bez najmniejszych problemów. Wygląda na uszkodzenia trwałe - mam tak od kilku dni i żadne metody nie zadziałały - długie wyłączenia, pełne naładowanie, wygrzewanie na kaloryferze (nie za gorącym, aby ew. wilgoci się pozbyć).

No i pytanie - z waszego doświadczenia czy naprawa takiego uszkodzenia jest sensowna w ogóle względem wartości telefonu, bo jeśli np trzeba wymienić cały digitizer i cena przekroczy 400pln to bardziej opłacalny może być zakup nowego (lub używanego w dobrym stanie) telefonu. Jest bardzo zadowolony z tego modelu, aktualizuję go sobie do nowych wersji android, ostatnio do 4.4, i ogólnie bardzo dobrze mi się z niego korzysta więc chciałbym go naprawić, ale w granicach rozsądku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pn-Pt 10.00- 18.00

Sob. 10.00- 14.00

mam ten sam problem

u mnie sypnelo sie rowniez gniazdo sim

w lg 4 xhd

przy czym w serwisie powiedzieli, ze wyrwane zostaly 3 sloty i gniazdo jest zintegrowane z cala plyta, na ktorej tez jest czytnik minisd i ze to wszystko trzeba wymienic a nie ma czesci w hurtowniach...

co o tym myslec?

tel caly dziala, ale nie cyzta kart sim..:(

oni chyba specjalnie w tych playach i plusach robia te karty sim z mozliwoscia minisim, zeby wyrywac sloty z gniazd, gdyby nie ta przejsciowka karta to gniazdo by sie nie wyrwalo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi