Skocz do zawartości
Kejsi

1,5 metra pod wodą - objawy zalania - Co zrobić? Serwis? Gwarancja? Guard?

Rekomendowane odpowiedzi

jarmk

Dwa wątki poniżej jest podobny temat  "Zachlapany telefon...", kilka poniżej kolejny, a na forum z kilkadziesiąt na podobny temat..

W pierwszym poniżej przejrzyj 5 stronę zacytowanej Instrukcji obsługi S9 i S9+....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jarmk ty znowy z tą instrukcją - a ja juz pisałem kilkanascie razy ze dwa modele s5 lte  nurkowały ze mną głębiej jak 1,5 metra, s7 edge to samo, s8+ tez i teraz s9+ pływał nawet w bałtyku w moim ręku targany falami - zadnemu nic nie jest i nie było - przypadek? raczej nie - przypadek z nieszczelnoscia napewno jest bo nie kazdy egzemplaz z osobna sprawdzą po produkcji.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jarmk
8 godzin temu, kamiton napisał:

@jarmk ty znowy z tą instrukcją - a ja juz pisałem kilkanascie razy ze dwa modele s5 lte  nurkowały ze mną głębiej jak 1,5 metra, s7 edge to samo, s8+ tez i teraz s9+ 

Zgadza się, bo nikt jej nie czyta, nie przegląda forum i zakłada kolejny wątek o tym samym, a są tam zawarte warunki jakie należy spełnić "zamaczając" telefon i co potem należy zrobić, żeby wszystko wróciło do normy.

Jeżeli nie spełniono warunków, to nie ma co płakać.

Jeżeli warunki zostały spełnione, a telefon przestał działać, to czyli coś z nim nie tak i ja bym go reklamował, walcząc o uznanie gwarancji.

Edytowane przez jarmk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi